Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zastępca komendanta stalkerem?
2951
#Anonim2951 nieaktywny
25 czerwca 2012r. o 11:27
jegomosc napisał(a): Od wydawania wyroków to sąd jest a nie dyskutanci na forum...


Vinyl : )
Jak czytam :
" ... naczelnik Wydziału Kryminalnego jeleniogórskiej policji. Funkcjonariusz tłumaczył się, że prowadził działania operacyjne, gdyż chciał zdemaskować kobietę jako prostytutkę i stręczycielkę.",
to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.
Naczelny kryminalny ma za zadanie "zdemaskowanie" prostytutki ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2012r. o 11:43
Hegemon napisał(a):

Vinyl : )
Jak czytam :
" ... naczelnik Wydziału Kryminalnego jeleniogórskiej policji. Funkcjonariusz tłumaczył się, że prowadził działania operacyjne, gdyż chciał zdemaskować kobietę jako prostytutkę i stręczycielkę.",
to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.
Naczelny kryminalny ma za zadanie "zdemaskowanie" prostytutki ?

no właśnie mnie też to zastanawiało, takie bzdury zleca się szeregowcom.
...no ale widocznie ona była niebezpieczna i bardzo agresywna, a może szefowa gangu domowych prostytutek że sam szef się tym musiał zająć :> :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4073
#ZOMOL nieaktywny
25 czerwca 2012r. o 12:55
Afera jak byk ale proszę pamiętać, że w naszym kraju, w naszym prawie jest taka zasada "domniemania niewinności" także uważałbym z oskarżeniami, które mogą okazac sie nieprawdziwe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2012r. o 13:53
cwele zawsze nimi zostaną.bajerzą każdą dupe zeby ją wy krec a.ciekawe czy tak swoją zonke by dali :P

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tetetka niezalogowany
25 czerwca 2012r. o 14:00
hmm żony? no tam też się trafiają czarne owce... ludzie różne historie słyszeli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skazany niezalogowany
25 czerwca 2012r. o 18:30
ZOMOL napisał(a): Afera jak byk ale proszę pamiętać, że w naszym kraju, w naszym prawie jest taka zasada "domniemania niewinności" także uważałbym z oskarżeniami, które mogą okazac sie nieprawdziwe...
c -
no chyba juz tylko ty jestes takim niedowiarkiem....widac od razu co jest grane!
a zasada domniemania niewinnosci ?! smieszny jestes? u nas w kraju pamietaj- ze to ty musisz udowodnic w sadzie ze jestes niewinny a nie tak powinno byc -na odwrót !
a juz HAŁHAŁA to nic nie ruszy! zobaczysz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hehe niezalogowany
25 czerwca 2012r. o 20:36
:D zomol :P tchórz z komunizmu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
25 czerwca 2012r. o 20:47
ramaj napisał(a):
~Jacek napisał(a): Trafilem w necie na wiecej informacji na temat jeleniogorskiej komendy policji.
http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-policyjny-stalker-cz17/


Zaraz,zaraz - czy ja dobrze zrozumiałem,.To jak już temu gliniarzowi palił się lont u d.. y to go przenieśli do Bolesławca ?


na to wygląda...Ja jakbym w jakikolwiek sposób "zmoczył" w pracy ,a szczególnie ,że jestem podejrzany,lub wobec mnie toczy się sprawa to lecę z pracy...a na bank nie jestem przenoszony aby mnie awansować...

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.