Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Cyklinowanie parkietu

~ niezalogowany
16 października 2014r. o 19:57
~ napisał(a): 889 085 979 telefon do gościa który zajmuje się cyklinowaniem, jest to telefon z ulotki jeszcze nie korzystałem z jego usług ale w najbliższym czasie mam zamiar


Prosze nie dzwonic jak chce sie pan przekonac o fachowosci tego pana zapraszam do mnie do domu od roku ch..a nie moge dorwac zeby poprawil to co spi....ił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
18 listopada 2014r. o 20:05
~aa napisał(a): Kto w Bolesławcu dobrze cyklinuje parkiet,proszę o nr tel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~...... niezalogowany
18 listopada 2014r. o 21:47
668315745 - numer tel do Pana który od wielu lat zajmuje się cyklinowaniem, polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13010
#Misiak nieaktywny
2 grudnia 2014r. o 13:43
Polecam firmę, która zajmuję się cyklinowaniem parkietów: http://www.stolarbud-warszawa.pl/ Sama potrzebowałam firmy do cyklinowania starego parkietu w jadalni i naprawdę jestem zadowolona z usług tej firmy. Odbyło się sprawnie bez zbędnego bałaganu. Najlepiej jest zatrudnić fachowców, którzy zrobią to profesjonalnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13786
#daisy27 nieaktywny
6 października 2015r. o 2:33
Ja korzystałam z usług http://solum-cyklinowanie.pl/oferta i to był naprawdę fachowiec. Podłoga ułożona równiuteńko, żadnych wybrzuszeń, nic się też nie wypacza. Cena całkiem w porządku w porównaniu z innymi firmami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tadek niezalogowany
6 października 2015r. o 10:47
600 814 891 Krzysztof Iwan to naprawde dobry wybór. Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14261
#chmielik83 nieaktywny
5 listopada 2015r. o 11:47
W ubiegłym roku skończyłam remontować swoje mieszkanie. Tematy typu: cyklinowanie, malowanie, budowanie nie są mi zatem obce. Odnosząc się do renowacji podłóg z własnego doświadczenia polecam zatrudnić fachowca, który zna się na rzeczy. Oczywiście w sieci jest mnóstwo reklamujących się firm i każda z nich twierdzi, że jest najlepsza, więc wybór odpowiedniej to naprawdę nie lada sztuka. Wraz z mężem zdecydowaliśmy na Pana Adriana, który zachęcił nas kilkoma zdjęciami, które mogliśmy osobiście przejrzeć tutaj http://www.favore.pl/433513_cyklinowanie-bezpylowe-wroclaw-i-okolice-dolnoslaskie.html. Zależało nam zachowaniu terminu, niezbyt wygórowanej cenie oraz dobrych efektach. Jedyne co nas zaskoczyło, oczywiście pozytywnie, to fakt, że efekty były bardzo dobre, a nie dobre:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zadowolony klient z Bolesławca niezalogowany
4 marca 2017r. o 20:16
600 814 891 Iwan Krzysztof. Polecam!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.