Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co sądzicie o restauracji SŁONECZNA ?

3123
#Thor nieaktywny
12 września 2012r. o 20:25
Byłem niedawno w tej restauracji na weselu i obsługa była rewelacyjna, panie bardzo sprawnie donosiły posiłki i napoje, tak że stoły były bez przerwy pełne. Obfitość i różnorodność potraw zasługuje na pochwałę i polecenie dla kogoś, kto chce tam organizować imprezę.
Całość imprezy przygotowana bardzo dobrze i czysto, tak więc pisanie o jakichś muchach i włosach , to tylko i wyłącznie idiotyzmy wymyślane przez piszących anonimowo konkurentów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~megi niezalogowany
12 września 2012r. o 20:27
polecam pierogi jak dla mnie najlepsze w miescie !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
13 września 2012r. o 10:51
Byłam w Słonecznej na kilku imprezach i sama robiłam tam chrzciny dla dziecka. Na tym nie koniec!!! Bardzo miła właścicielka i miła obsługa. Stoły uginały się od jedzenia- smacznego i świeżego!!! Do domu też zabrałam wszystko za co zapłaciłam i co zostało. Naprawdę polecam tą restaurację. Wszystko podane i zrobione, tak jak się umawiałam z właścicielką. Gratuluję i życzę wielu klientów!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~R1 niezalogowany
23 września 2012r. o 8:43
Mi bardzo smakowały kompoty własnej roboty :) wystrój i lokalizacja tez jest super. Fakt,że małe nieporozumienia moga się zdarzyć ale lokal jest ok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alga niezalogowany
23 września 2012r. o 10:09
na ruskie pierogi tylko do słonecznej są przepyszne domowe :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Były klient niezalogowany
29 września 2012r. o 18:40
Do dzisiaj miałem dobrą opinię. Miałem tam wesele więc mimo, że siostra robiła tam imprezę z okazji obronionego magistra i kotlety były nie świeże zarezerwowałem ten lokal na komunię syna.
Rezerwacja była robiona w maju na 12 maja 2013 i mieliśmy się skontaktować z panią jak będziemy znali termin na 100% dzisiaj dzwonię i rozczarowanie moją rezerwację pani nie zapisała w kajecie i przyjęła na ten termin inną osobę. Ktoś chyba zapomniał, że nie sprzedaje już kartofli tylko podjął się prowadzenia innego biznesu i chyba nie daje sobie z nim rady nie ogarnia nowych obowiązków. Dziękuję serdecznie za pozostawienie mnie na lodzie i to "po znajomości".
Żona jest w mocno zaawansowanej ciąży i skończyło się to na razie ogromnym bólem brzucha - mam nadzieję, że tylko tym więc życzę aby panią myszy zjadły. Z pozdrowieniami BYŁY KLIENT
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Były klient niezalogowany
29 września 2012r. o 18:44
Tylko się nie popłacz, nie świeże kotlety i ból brzucha. Ktoś zazdrosny, że wypisuje głupoty o sprzedawaniu kartofli i nie radzeniu sobie z nowym biznesem haha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Były klient niezalogowany
29 września 2012r. o 18:51
JUŻ NIGDY TAM NIE PÓJDĘ I WSZYSTKIM BĘDĘ ODRADZAŁ TEN LOKAL.
Zresztą zapomniałem nadmienić iż na moje wesele też nie obyło się bez incydentów - kolegi malutkie dziecko zatrzasnęło się w toalecie na kilkanaście minut spowodowane to było stanem tego wychodka i przez tą traumę moczyło się w nocy. Jeszcze raz pozdrawiam i żegnam na wieki !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.