Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Problemy ludzi ze Szczytnicy

~Mieszkaniec niezalogowany
13 września 2012r. o 13:49
Piszcie co wam leży na sercu lub jakie macie problemy z ktorymi sami sobie nie dajecie rady. Może wspólnie sobie jakoś z nimi poradzimy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4617
#arti29 nieaktywny
13 września 2012r. o 19:45
Brakuje placu zabaw dla dzieci :)

Chwytaj dzień :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
13 września 2012r. o 20:04
rzadnymi, przydalal by sie tylko jakis club zeby potanczyc :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
13 września 2012r. o 20:08
Z tego co widzę, to najbardziej nuda im doskwiera :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2012r. o 8:11
Problemów brak.Jest super :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2012r. o 16:05
przede wszystkim to przydałyby się ekrany dźwiękochłonne na autostradzie przy osiedlu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3894
#renegat nieaktywny
14 września 2012r. o 21:47
przystanek autobusowy powinien być przeniesiony kawałek dalej, gdzie jest duży plac przed wjazdem na drugie osiedle bo autobusy które zawracają i stoją przy przystanku zasłaniają widoczność aut nadjeżdżających z drugiej strony !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 września 2012r. o 9:37
Ja nie mogę znieśc psów które sr...ą przy poboczach jak krowy. Czasami to łopate trzeba do tego brac. Niestety jak dotychczas tylko jednego wlasciciela udało mi się złapac na gorącym uczynku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza