Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Remont ratusza rozpoczęty
~alik niezalogowany
17 września 2012r. o 23:00
~ napisał(a):
~alik napisał(a):

To siądź matołku na wózek inwalidzki i spróbuj na to 1-sze piętro wjechać. :P


Wstań ze stołka matołku i załatw sprawę inwalidzie w domu. Dlaczego inwalida, jeden na stu petentów ma do ciebie przyjść i szlajać się po stu pokojach w ratuszu. Oderwij się od kawki, idź zobaczyć jak inwalidzi mieszkają. Nie każdy ma w bloku windę a jakoś dają sobie radę.
Sprawę w ratuszu można załatwić tez dając upoważnienie na załatwienie sprawy no ale ratusz upoważnienia nie respektuje. Dla inwalidy jednak są sprawy nie do przeskoczenia, np. głupie urzędasy :)


Nie chce mi się z tobą gadać. Pieprzysz jak potłuczony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyś niezalogowany
18 września 2012r. o 8:17
Mnie to bardzo ciszy, że będzie odnowiony RATUSZ, ponieważ ten kolor różowy wcale mi nie pasował........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 września 2012r. o 18:17
przy okazji remontu ,warto pomyśleć o nadbudowaniu z jednego pięterka...
ile to biurek można wstawić! ;) :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolo niezalogowany
18 września 2012r. o 20:37
~Justyś napisał(a): Mnie to bardzo ciszy, że będzie odnowiony RATUSZ, ponieważ ten kolor różowy wcale mi nie pasował........


A skąd wiesz jaki kolor będzie po remoncie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jonii niezalogowany
21 września 2012r. o 21:33
polską mentalność marud wiecznie niezadowolonych przejmujecie w genach z pokolenia na pokolenie i tak już chyba zostanie do końca wszechświata masakra ludzie co z wami stękać jęczeć tylko potraficie dlaczego nie piszecie że: super czad konkret gdzie jakieś pozytywne emocje ręce opadają lepiej żeby nic się nie działo wtedy było by lepiej tak spokojniej normalniej tak szaro jak co dzień -- współczuje takie myślenia i braku cieszenia się z tego że na naszych oczach Polska pięknieje .[img=1348255991_qlfhddo.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
21 września 2012r. o 21:44
Obiecuję,że Ratusz różowy nie będzie.Ostateczna decyzja należy do Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków,który podejmie decyzję po badaniach stratygraficznych tynku (odkrywka). Ostatni remont Ratusza-elewacji był blisko 20 lat temu, warto pomóc staruszkowi, tym bardziej,że Unia Europejska znacząco się dokłada do jego remontu.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
21 września 2012r. o 23:46
Proszę nie likwidować wszelakich ozdób związanych z Napoleonem,Francuską Armią Bobru z 1813,panią Bonin,a nawet dodać informacje co i jak,jak bitwa tutaj przebiegała,gdzie spał Napoleon,inne,może być w formie tablic wolnostojących w rynku,bo rocznica 200 lat się zbliża... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyś niezalogowany
22 września 2012r. o 9:12
~bolo napisał(a):
~Justyś napisał(a): Mnie to bardzo ciszy, że będzie odnowiony RATUSZ, ponieważ ten kolor różowy wcale mi nie pasował........


A skąd wiesz jaki kolor będzie po remoncie?


Nie wiem jaki będzie, ale nie różowy......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.