Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Owacyjne przyjęcie historii Magika
7018
lazankowy
24 września 2012r. o 12:47
Nie to Ty masz z 15 lat. Najwiecej plyt to sprzedal LIROY a nie Paktofonika. Przed Paktofonika byl jeszcze Kaliber, WYP3 i kilka innych zespołów ktore cieszyly sie duza popularnoscia. Wiec przestan festyniarzu wypisywac durnoty bo film obejrzales i teraz jestes wielkim "znafcą" LOL.


Dopisane 24.09.2012r. o godz. 12:47:

Liroy sprzedal 500 000 samego "alboom" wiec przestan chrzanic z nikt przed paktofonikja nie sprzedawal. w latach 90 oprocz liroya ludzie masowo kupowali kasety (bo odtwarzacz cd to byl luksus!) WYP3 i Kaliber 44. Pozniej bylo i WWO i Warszafski Deszcz i cala masa innych wykonawcow. Wiec nei pisz ze paktofonika jako peirwsza zaistniala na scenie, bo jak sie pojawila to byla jednym z wielu ciekawych zespolow i gdyby nie smierc lidera to wielu takich jak ty festyniarzy juz by o niej nie pamietala.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
24 września 2012r. o 13:05
Jestem wielkim fanem PFK i późniejszych wyczynów fokusa i rahima w różnych konfiguracjach (a w szczególności płytki Pijani Powietrzem) ale przyznać trzeba, że to nie Paktofonika przecierała szlaki. Wcześniej były ekipy które nagrywały i wydawały płyty. Kaliber, liroy, Wzgórze, NAS... to tyle mówiąc o "pierwszej lidze", a przecież działało też prężnie podziemie. Kaliber wydał dwie płyty zanim pojawiła się Paktofonika.


www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2012r. o 15:02
Pozdrawiam wszystkich znawców polskiego hip hopu. Jeden nad drugim się wywyższa, ojej kto był pierwszy i wydał, sprzedał więcej. Kogo to obchodzi? I tak w większości macie te płyty w formacie mp3 na swoich dyskach, niż Cd/kaseciaki/winyle na półkach.

Hip hop ma łączyć, a nie dzielić. Więc albo przysłowiowa "morda", albo gadamy o konkretach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zGred niezalogowany
24 września 2012r. o 20:18
Koncert:




Konferencja:

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4783
#Quuczy nieaktywny
24 września 2012r. o 23:11
Jeśli chodzi o film, konferencje i koncert to było zaje*****. Jedyne co mnie teraz wkurza to mafia sezonowców, którzy są "znawcami" hip-hopu a większość z nich urodziła się w pod koniec lat 90'tych, a gdy wypowiedzieli pierwsze w życiu słowo wychodziło już "Archiwum Kinematografii".



//Quczy

Once a White Eagle, always a White Eagle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2894
#lukrecja nieaktywny
24 września 2012r. o 23:51
Nie było mnie na tej premierze, ale z załączonych fragmentów faktycznie wydaje się, że była tam w większości sama młodzież, nie mówię, że to źle... Ja jestem mniej więcej w tym samym wieku co chłopaki z Paktofoniki. Mimo, że na ogół nie słucham hip hopu, to dokładnie pamiętam, jak ponad dekadę temu w Trójce usłyszałam Kaliber 44 i jak wbiło mnie w fotel.
Od momentu premiery "Jesteś Bogiem" powróciły wszystkie wspomnienia z tamtych czasów, niestety w większości nienajszczęśliwsze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2012r. o 0:50
lazankowy baranie spinasz sie jak gimbus wiec jestes gimbusem. pamietaj że to nie wiek czyni Cie nim. tylko stan umysłu. haha beka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
25 września 2012r. o 1:43
~ napisał(a): lazankowy baranie spinasz sie jak gimbus wiec jestes gimbusem. pamietaj że to nie wiek czyni Cie nim. tylko stan umysłu. haha beka


Znaczy to, że ma rację i cię zagiął sprawia, że jest "gimbusem"?

A co do tego, że to młodzież głównie była na tym koncercie to tak się składa, że to właśnie młodzież ratuje frekwencyjnie wszystkie komercyjne wydarzenia tego typu w naszym mieście... i nie tylko w naszym mieście. I super - fajnie, że młodzi chodzą na takie imprezy:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.