Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

żłobek

~ania niezalogowany
25 września 2012r. o 0:19
Takie mam pytanie: czy w bolesławcu jest normalny publiczny żłobek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Monika niezalogowany
25 września 2012r. o 12:32
Ja wiem, że jest przynajmniej jeden bo moje dziecko tam chodziło od 8 miesiąca- mieści się na ul. Zygmunta Augusta w Miejskim Publicznym Przedszkolu nr 5. Z tym, że jeśli chodzi o opłaty to są takie same jak w prywatnych żłobkach i przedszkolach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2407
#Cecil nieaktywny
25 września 2012r. o 12:41
potwierdzam jest jeden żłobek
zapisy na ten rok byly chyba w kwietniu i baaardzo trudno sie dostać

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ola niezalogowany
25 września 2012r. o 14:16
Opłaty sa niższe niz w prywatnym żłobku, za pełen miesiac wyliczono nam około 340 zł, a wiem, że w prywatnym płaci się 550 zł.Więc róznica jest. Moje dziecko chodzi do żłobka i jestem naprawdę zadowolona,pozdrawiam Panie z grup żłobkowych:):):)
Widzę, że dziecko wchodzi rano z chęcią i z uśmiechem. Ufam też , że w zwiazku, z tym , że jest to instytucja pod pieczą UM jest również odpowiednio bardziej nadzorowana niż instytucje prywatne.
Co do naboru, owszem był w kwietniu ale ludzie chyba tak nie wierzą w powodzenie, ze nie zapisują dzieci , wiem, że niewiele więcej było zgłoszeń niż miejsc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niekorzystający niezalogowany
25 września 2012r. o 19:33
Ola , Ty chyba masz kota . Albo pracujesz w tej instytucji.
Są dwie możliwości żeby dziecko dostało się do żłobka :
Pierwsza to taka że rodzice mają znajomych znajomych znajomego - czyli układziki.
Druga (ok.50% ) - samotne matki bez ślubu ale za to z alimentami i wszelkimi możliwymi zasiłkami ( ojcowie oczywiście siedzą w domu , nie pracują - niech fundusz płaci na jego dzieci . Czasem odprowadzają dzieci)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ola niezalogowany
26 września 2012r. o 8:04
Trudno mi polemizować z osobą, która nie znając mnie pisze , ze mam kota! Tobie człowieku brak kultury na rozmowę na poziomie. Ale odpowiem na Twoje zarzuty: nie pracuję w żłobku,oboje z mężem pracujemy,nie pobieramy ŻADNYCH zasiłków, podanie składalismy droga elektroniczna w 1 dzień składania podań ok godz.10 rano , na 13 miejsc było 16 podać, znaczy to,że 3 osoby się nie dostały.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ola niezalogowany
26 września 2012r. o 8:15
aa i uprzedzając Twoje sugestie, żadne z nas nie pracuje w UM,UG i w innych państwowych instytucjach, prezydenta również nie znam hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ONA niezalogowany
26 września 2012r. o 11:53
Moje dziecko również się dostało do tegoż żłobka i również jestem zadowolona. Panie dbają o dzieci jak mogą, synek też jest zadowolony jak tam wchodzi, na początku zdarzało mu się płakać, ale jak stałam pod drzwiami i słuchałam kiedy przestanie, to zaraz go Panie zabawiały i zapominał o stresie. Jedzenie jest w porzadku, opieka również. Opłaty nie są strasznie wielkie:) Moje dziecko też dostało się drogą elektroniczną, a podanie składałam w przedzień zakończenia naboru, no ale tak... jestem samotną matką, która ma "alimenty i wszelkie zasiłki", co stanowi, że jestem z niższej klasy no i przecież trzeba pomóc. Żal niektóre wypowiedzi....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza