Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Płatny parking... bez reszty
5799
CZARNULA83
12 października 2012r. o 15:52
Chciałabym to zobaczyć jak urzędnik wrzuca kasę codziennie do parkometru :D haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2012r. o 16:10
Dokładnie taki sam sposób pobierania opłat jest w wielu innych miastach. I parkomaty tego typu też nie wydają reszty. Tak jest chociażby w Goerlitz i Śfinoujjśció. ?Ba nawrt cennik jest identycznie sfoirmułowany tylko opłaty wyższe :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7705
#achajka13 nieaktywny
12 października 2012r. o 16:29
Jak urzednicy bede placili to ja jestem zaaaaa.Wkoncu bedzie miejsce a jak jade raz na jakis czas cos zalatwic to nie zbiednieje a nie bede krążył jak sep w poszukiwaniu miejsca

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego, co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łukasz niezalogowany
12 października 2012r. o 16:36
Uważam, że miejsce jest troszkę nie trafione. Chodzi mi tu o imprezy masowe. Lepiej gdyby był przy scenie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7035
#tomciowis nieaktywny
12 października 2012r. o 17:34
Pokój nauczycielski wymóżdżył kolejny ciekawy pomysł. No braaawo. Sram na ten ich parking, zaparkuję sobie gdzieś indziej a złotówki nie zostawię urzędasom. Trzeba też pomyśleć nad zmianą miejsca zamieszkania. W końcu zostaną same osoby starsze i belfropseudopolitycy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
12 października 2012r. o 17:52
W innych miastach to normalne. Wiadomo było, że prędzej czy później parkometry u nas będą.
Nie ma się co podniecać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TYTYU niezalogowany
12 października 2012r. o 18:47
Sprawa jest prosta! Żeby wypędzić z parkingu urzędników wystarczy zrobić pierwszą godzinę gratis, a każdą kolejną płatną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zawiść ponad wszytsko niezalogowany
12 października 2012r. o 20:05
Ale Wy jesteście "wszyscy" do przodu no no no!To są ludzie którzy pracują jak każdy inny tyle że co boli Was że pracują w urzędzie?! Ja nie mogę ja pod swoim zakładem pracy parkuję i do budynku mam 2 kroki,więc sory ale dla mnie to nie sprawiedliwe jak by oni musieli płacić codziennie za 8h co daje około 16zł.To że nasze miasto myśli o budowie placówek,galerii,marketów a parkingi pozostawiają wiele do życzenia to nie wina tych co tam pracują-a przynajmniej nie wszystkich! Ale tak tak zapomniałam że Wasz życzliwość nie zna granic
pozdrawiam i życzę żeby pod Waszymi zakładami pracy powstały płatne parkingi :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza