Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Płatny parking... bez reszty
~CCC niezalogowany
13 października 2012r. o 15:26
Urzedasy i tak będa miały parking za darmo i bez ograniczeń. Klika nie płaci płaca szaraczki bo ich najłatwiej oskubać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~inwalida niezalogowany
13 października 2012r. o 16:48
a czy przewidziano zniżki np. dla inwalidów. Bo jeśli tak to już widzę ilu pracowników wieżowca się zaopatrzy w legitymacje !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krzysiek niezalogowany
13 października 2012r. o 20:29
CZARNULA83 napisał(a): To wcale nie jest złotówka !! Dla ludzi którzy tutaj pracują przez cały miesiąc zrobi się z tego niezła suma !! :>

A kogo to obchodzi? Ciesz się że masz prace. A o to w tym wszystkim chodzi, żeby był płatny bo jak ktoś przyjedzie załątwić coś w urzędzie to nie jeździ 30min w poszukiwaniu miejsca do zaparkowania. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaśka niezalogowany
13 października 2012r. o 20:31
~jula napisał(a): troche to niesprawiedliwe.Zobaczcie na zaklady typu zehnder Guardian IBF tam wszedzie znajduja sie parkingi dla pracownikow.Urzad miasta powinien zadbac o miejsca parkingowe dla swoich pracownikow.

Policjanci z KPP (mam na myśli tych zwykłych policjantów :/ ) też nie maja swojego parkingu i codziennie jest "walka" o miejsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9340
#wszystkozajete nieaktywny
14 października 2012r. o 13:27
Po pierwsze cennik niejasny, po drugie to i tak nie rozwiąże problemu, bo zapchane zostaną wszystkie ulice dookoła. Po trzecie, żeby rozwiązać problem parkowania w centrum mogliby wreszcie wybudować parking piętrowy, zamiast tych kilku miejsc za Forum, które są kroplą w morzu potrzeb. A na piętrowym dwa rodzaje opłat - abonament miesięczny + stawki godzinowe. W ten sposób i wilk syty, i owca cała.


Dopisane 14.10.2012r. o godz. 13:27:
a i już nie wspomnę o tym,że parkomat _powinien_ wydawać resztę... Bo potem będzie mandat, za brak 40 groszy w portfelu.. albo trzeba będzie wrzucić przez to 5 zł, żeby nie było? Ludzie, bez jaj...

Zmoderowano 14.10.2012 godz.15:39 - powód: powielony post (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~9 niezalogowany
14 października 2012r. o 13:32
tomciowis napisał(a): Pokój nauczycielski wymóżdżył kolejny ciekawy pomysł. No braaawo. Sram na ten ich parking, zaparkuję sobie gdzieś indziej a złotówki nie zostawię urzędasom. Trzeba też pomyśleć nad zmianą miejsca zamieszkania. W końcu zostaną same osoby starsze i belfropseudopolitycy.

Ja się wyprowadziłem z tego miasta i teraz tylko będę liczył zyski z tej decyzji: za parkowanie - oszczędność ok. 100 zł miesięcznie czyli 1200 zł rocznie, za ścieki z dachu..... nie wiem ALE I TAK JUŻ JESTEM ZAROBIONY. UCIEKAJCIE Z TEGO BOLCA!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zawiść ponad wszytsko niezalogowany
14 października 2012r. o 13:46
Tak na marginesie macie pretensje że Wy biedne szaraki będziecie musieli płacić a urzędasy nie!Nie wiadomo czy nie to raz,a dwa ja nie rozumiem co oni mają do tego że miasto wydało taką decyzję że tu będzie się mieścił urząd i parking pod nim będzie na tyle samochodów...ręce opadają jak się czyta tu te posty(nie wszystkie oczywiście).Kurde ja mieszkam w samym centrum i na moim podwórku parkują pracownicy banku który jest pod ciągiem sąsiadujących mojemu mieszkań,panie sklepowe bo sklepy przecież też są i co mam narzekać wiecznie?Kurde ile razy tak było że jadę na zakupy,wracam i auto muszę zostawić gdzieś wyżej a do tego nagimnastykować się przy tym trza jak cholera... Ale też rozumiem pracują tu i co też nie zostawią auta gdzie indziej bo będą musieli dojść trochę.A z resztą piszę Wam rzecz oczywistą-jak choćby pada nie macie ochoty wysiadać z auta i być zmuszeni dojść do drzwi domu 20 metrów... A poza tym to też inna sytuacja bo to miasto zatwierdzało na ile aut jest parking.

Liczba aut wzrosła jak nie wiem,teraz jak się wraca z pracy to są korki :D i cóż poradzić.Polecam zamiast narzekać na wszystko cieszyć się z życia osobistego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FX niezalogowany
14 października 2012r. o 21:29
Parking płatny jest po to aby urzędasy miały gdzie parkować, bo oni przecież nie będą płacić. Plebs niech sobie parkuje na dworcu wschodnim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza