Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Boska interwencja ocali bolesławieckiego rocka?!
9652
#Szatyanka nieaktywny
16 października 2012r. o 13:44
Hmm :P wydaje mi się że może być fajnie, na pewno zajrzę co i jak się będzie działooo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2012r. o 15:38
Po pierwsze nie było tylko jednego bolesławieckiego zespołu rok temu na RBwB to kto w (zimnym) październiku ubiegłego roku chce stać na dworze od 12 popołudniu do wieczora, wczesnej przeglad był w orle i ludzi było naprawde sporo bo mam duzo zdjec i nagrań czemu nie mozna było robic tego w forum na spokojnie. Czyżby BOK bał sie o swoje nowutkie kino?

A patrzac jeszcze z 2giej strony jak bolesławieckie kapele garażowe mogą sie rozwijać jak w bolesławcu zbudowali MCC pelne szerookich korytarzy a zamiast nich mozna było pomyśleć o sali koncertowej nawet rozmiarów jak była w pegazie. W bolesławcu nie ma gdzie grac a bez grania na scenie ciezej jest sie rozwijac bo jak sam o tym wiem nie ma mobilizacji. Co do sali prób to tez towar deficytowy u nas w miescie nielicząc salki w boku do której trzeba sie zapisac na pewnych warunkach. To ludzie graja po starych fabrykach opuszczonych domach blokach... Do niedawna była salka w concordii teraz juz i tego nie ma.

Takze ciezko jest być zespołem w tym miescie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2012r. o 15:43
Nie dziwie sie totalnie ze RBwB nie pykło w plenerze jak było wiecorem juz tak zimno, w orle było ciepło a w plenerze komu chciało sie tyle stac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
16 października 2012r. o 15:54
Pamiętam jak wyglądał RBwB w Kinie Orzeł? Bo ja pamiętam, że całkiem niemała rzesza ludzi skończyła imprezę w objęciach strażników miejskich...

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
16 października 2012r. o 16:54
Ale będzie Hard Core :) "Kiedy ranne wstają zorze" ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
16 października 2012r. o 20:39
to sie zdziwicie ksieciuniu daje czadu jedyny taki ksiadz w swoim wydaniu wymiata na wiosle jak ....................... wiecej takich ksiezy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
16 października 2012r. o 21:02
No to ta impreza to będzie chyba ostatnie "wesele" na tej sali, po takim koncercie niewiele zostanie z tej sali

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krystyna niezalogowany
16 października 2012r. o 23:18
Każda impreza zorganizowana w niby amfiteatrze zakończy się fiaskiem. Z dwóch stron okala go rzeka, dlatego tam nawet letnie wieczory są chłodne, a co dopiero w październiku. Ten obiekt został wybudowany bez odrobiny rozsądku, do wszystkiego, czyli do niczego. Siedzenia daleko od sceny, tam nie ma klimatu. Wyrzucone pieniądze, na siłę próbuje się tam organizować imprezy, które zazwyczaj kończą się jak sławny koncert Blues Rock Festiwal z Chuckiem Berry( nie mylić z Bluesem nad Bobrem) w 2008 organizowany przez bolesławieckiego Nikodema Dyzmę, ubiegłoroczny Rock Blok w BOK i jeszcze kilka innych. Można sobie wyobrazić żal i rozgoryczenie ludzi, którzy poświęcili wiele lat ciężkiej pracy dla tych kiedyś sztandarowych bolesławieckich imprez .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.