Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Motocyklista ranny w wypadku
~kirowca niezalogowany
20 października 2012r. o 20:01
~kierujaca napisał(a): przykro stwierdzic ale motocyklisci za szybko jezdza. Niestety,sama bylam prawie uczestniczka wypadku,Wlaczajac sie w ruch,motocyklisty jeszcze nie bylo,krotki odcinek drogi ok 100m,przede mna przejscie dla pieszych,tuz za krzyzowka,dozwolona predkosc w miescie to/50km
max. nagle z predkoscia ok 100km przejezdza motocyklista,w skromnym kasku.I jeszcze odgraza sie ze za wolno jade. Co na to POLICJA!/PRAWO! jestem za zabraniem prawo jazdy Kierujacym,ktorzy przekraczaja RAZACO!/dozwolona predkosc.

Nie wrzucaj wszyst kich do jednego worka.To ze natrafilas na ...a to nie znaczy ze akurat ten motycklista tez taki byl. Z tego co wiem to wyjezdzal on z ul.Gałczynskieg wiec nie mogł on rozwinąć nie wiadomo jakiej predkosci na odcinku.Prosba do pozostalych forumowiczów aby wypowiadali sie na temat a nie pisali glupoty

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasiek niezalogowany
20 października 2012r. o 22:16
Dzisiaj trochę słoneczko przygrzało i odrazu pojawili się (...) na swych motorkach /ul. 1000-lecia/ przy zamkniętych oknach słychać ich porykiwania. Pilicja unika tej ulicy (...)

Zmoderowano 20.10.2012 godz.22:23 - powód: złośliwości (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
20 października 2012r. o 22:21
alesz urwal :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7213
#trol nieaktywny
21 października 2012r. o 0:30
phi no i dobrze motocykliscie heh, juz dzisiaj na 1000lecia jezdzil jeden na 1 kolku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~P. niezalogowany
21 października 2012r. o 0:37
Czy ktoś wie jaki jest stan kierującego motorem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 października 2012r. o 6:36
wyglądał młodo więc zapewne jeszcze kawaler :)
chociaż kto wie? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~grzeq niezalogowany
21 października 2012r. o 8:28
wymusił niech płaci baran!!! ja jak widzę motocyklistę jadącego z daleka zachowuję SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ a nie wymuszam!!! szacun dla ludzi na dwóch kółkach!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pola niezalogowany
21 października 2012r. o 18:39
a mnie się zdaje, że jakby motocyklista uderzył w samochód, to ta skoda miałaby wgnieciony lewy przedni błotnik, albo drzwi od strony kierowcy, albo dalej... a tu wyraźnie jest urwany zderzak skodołki... Oznacza to, że to skoda uderzyła w motocykl i odrzuciła go na przeciwległe pobocze!!! Dowodzi to jednocześnie, że kiedy ten mężczyzna samochodem postanowił wyjechać na skrzyżowanie (widziałam stan zaraz po wypadku) to musiał już widzieć motocyklistę, tylko wyobraźni mu zabrakło, albo patrzył w drugą stronę... Gość ma w nosie, bo auto było służbowe, a kierowca motocykla jest ranny.... a policja się zastanawia nad ustaleniem winy, zostawiają sobie furtkę i spekulują... jak ja miałam wypadek, bo mi babka wyjechała, to trzy razy zmieniali decyzję, aż sprawa skończyła się w sądzie i oczywiście wygrałam. A tu człowiek ranny, zdjęcia ukazują jasno jak było, a oni myślą.... jakby to była ich mocna strona....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego