Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Motocyklista ranny w wypadku
6399
#zyg92 nieaktywny
19 października 2012r. o 16:45
mieszkańcu asnyka weź wyjdź stąd i nie wracaj... ręce opadają normalnie..


Dopisane 19.10.2012r. o godz. 16:45:

następny..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
19 października 2012r. o 16:46
Pewnie,najlepiej zawsze motocyklistę obwiniać. Wina zawsze nie jest tylko jednej osoby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2012r. o 16:50
~saaa napisał(a): odczepcie się od motocyklisty .Jest to mój znajomy, ale oczywiście najlepiej oskarżyć motocykliste..!

słusznie jest oskarżany bo jeździcie jak idioci właśnie 1000 lecia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawska niezalogowany
19 października 2012r. o 17:03
zna ktos imie motocyklisty bo mam wrazenie ze to motor mojego kolegi z ktorym wlasnie nie moge sie skontaktowac :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kornelius niezalogowany
19 października 2012r. o 17:40
A reszcie ludzi którzy jeszcze nie dorośli powinni kupić słownik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mieszkaniec Asnyka niezalogowany
19 października 2012r. o 17:42
Ok. wina nie jednej osoby, ale to nie powód, aby świrować na ulicach a później wszyscy ubolewają i płaczą oj stało się i tyle. Będzie okazja to nagram tych za krec istych kierowców na 2ch kółkach, co zawsze uważają ze to nie ich wina. No i zaczęło się kolejne świrowanie zapraszam na Asnyka…..

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2012r. o 17:43
TAK!!! to twój kolega hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 października 2012r. o 18:46
kto z Was to widział?
kto?
a ja widziałem ale ,,obiektywny,, portal Wam to zapewne opisze więc ja nie muszę
wiadomo przecież że Wy wiecie najlepiej :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza