Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Rozkodowanie radia

~Mariusz78 niezalogowany
23 maja 2016r. o 19:25
Polecam zajrzeć na stronę http://auto-info24.pl/jak-rozkodowac-radio,a125 i zapytać o kod. Wystarczy napisać komentarz, to nic nie kosztuje. Odpowiedzi, z tego co widziałem, zazwyczaj pojawiają się szybko. Mnie pomogli - radio odblokowane :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6910
#januszja nieaktywny
24 maja 2016r. o 10:43
Uruchamianie Odbiorników kodowanych, Naprawa i Przestrajanie Sprzętu RTV, tel. 606186176, pozdr. Janusz

RTV
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~///// niezalogowany
24 maja 2016r. o 12:33
Witam gdzie mozna sprzedac uzywane radio?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~peter niezalogowany
24 maja 2016r. o 12:42
http://olx.pl/oferta/rozkodowanie-radia-samochodowego-CID619-IDdxYxn.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudobrązowy Kiścień niezalogowany
3 września 2018r. o 18:17
Rozkoduje mi ktos z tego kod do radia audi chorse AUZ2Z2B2252833
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
3 września 2018r. o 18:28
~Rudobrązowy Kiścień napisał(a): Rozkoduje mi ktos z tego kod do radia audi chorse AUZ2Z2B2252833
123 wychodż ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwona Porzeczka niezalogowany
3 września 2018r. o 19:03
klucznick napisał(a):
~Rudobrązowy Kiścień napisał(a): Rozkoduje mi ktos z tego kod do radia audi chorse AUZ2Z2B2252833
123 wychodż ty.


Tucznik ,do budy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
3 września 2018r. o 19:08
~~Jasnoczerwona Porzeczka napisał(a):
klucznick napisał(a):
~Rudobrązowy Kiścień napisał(a): Rozkoduje mi ktos z tego kod do radia audi chorse AUZ2Z2B2252833
123 wychodż ty.


Tucznik ,do budy .
do pięknę kabiny wyposażonej nie gorzej jak kamper.całe życie podróżuje po europie moim skromnym kamperem wię nie robi mi to różnicy,a ty czym podrużujesz po europie jeżeli wolno wiedzieć ?pastuchem tdi do roboty do obozu pracy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza