Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karol Stasik na "liście wstydu"
2900
#falco nieaktywny
24 listopada 2014r. o 16:00
~Propozycja napisał(a): Może Bolecnauci stworzą w Bolesławcu" listę wstydu". Wg kryterium:


Najbardziej arogancki i nieodpowiedzialny polityk w Bolesławcu i powiecie bolesławieckim.


Wpisujcie nazwiska.


Ja podam pierwsze: Piotr Roman


nie wiem czy ''nieodpowiedzialna'' ale na pewno ''odpowiedzialna'' za kilka spraw w Bolesławcu... ;)
jeśli chodzi o ''arogancję''to na pewno... :D

nr.2 Piestrak -Babijczuk

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 listopada 2014r. o 16:17
~Ja napisał(a): Wstydem jest to że wogule ten człowieczek jest nie tylko prezesem ale tez przewodniczącym rady powiatu.


dupa mu sie przykleiła do stołka ot i cały ambaras :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 listopada 2014r. o 16:26
z osiedlowego sklepu do panstwowej spolki. takie myki to typlko w peło. a i tak jeszcze 30% spoleczenstwa popiera tych bandytow. masakra, pora wyjezdzac i zostawic tonacy okret szczurom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 listopada 2014r. o 16:39
~ napisał(a): z osiedlowego sklepu do panstwowej spolki. takie myki to typlko w peło. a i tak jeszcze 30% spoleczenstwa popiera tych bandytow. masakra, pora wyjezdzac i zostawic tonacy okret szczurom



Kurcze, nie jestem za Pisuarami ani żadnym Peło i tym podobnymi popaprańcami, ale jak chcesz wyjeżdżać to droga wolna. Wkurzają mnie takie wpisy. Z tego wynika, żeś nieudacznik i tyle.
Zrób rzesz ty coś dla tego kraju a nie ciągle narzekasz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 listopada 2014r. o 16:40
~Ja napisał(a): Wstydem jest to że wogule ten człowieczek jest nie tylko prezesem ale tez przewodniczącym rady powiatu.


Wstydem marny człowieczku jest pisać "wogule" :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
24 listopada 2014r. o 17:25
~ napisał(a): Kurcze, nie jestem za Pisuarami ani żadnym Peło i tym podobnymi popaprańcami, ale jak chcesz wyjeżdżać to droga wolna. Wkurzają mnie takie wpisy. Z tego wynika, żeś nieudacznik i tyle.
Zrób rzesz ty coś dla tego kraju a nie ciągle narzekasz...


On płaci podatki a w tym kraju nie ma gospodarzy tylko dyrektorzy PRL-owskich PGR-ów . Nie dziwię się ,że ta osoba chce wyjechać , a Ty jak jesteś taki operatywny to zostań tak jak ja.

Pozdrawiam

Zmoderowano 24.11.2014 godz.17:32 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 listopada 2014r. o 17:34
~ napisał(a): z osiedlowego sklepu do panstwowej spolki. takie myki to typlko w peło. a i tak jeszcze 30% spoleczenstwa popiera tych bandytow. masakra, pora wyjezdzac i zostawic tonacy okret szczurom


dziwne..a ja myślałem że to właśnie one pierwsze uciekają... :|

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 listopada 2014r. o 18:05
Sama się peowSZCZYNa nie wybrała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza