Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Totalnie pijany uciekał przed policją!
4570
#rafix0016 nieaktywny
12 listopada 2012r. o 21:20
przeczytajcie temat postu....
chyba dotyczy pijanego kierowcy i jego ucieczki ..
i tego błędu sie trzymajcie...
a nie małej czy wielkiej literki :>

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emeryt niezalogowany
12 listopada 2012r. o 21:22
grozi mu nawet do 3 lat .Ciekaw jestem ile łaskawy sąd wymierzy ? Ja
k gostek powoła się na casus biskupa.Biskup jeszcze wyroku nie ma>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
12 listopada 2012r. o 21:25
[img=1352751936_4kkknl3.jpg]

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rusek niezalogowany
12 listopada 2012r. o 21:49
W takim stanie to on nie uciekał tylko pewnie niezauwazył kontroli :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
12 listopada 2012r. o 22:58
Przecież i tak nie miał nic do stracenia,bo prawko zapewne już dawno stracił,to co tam takiego się stało...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8653
#jeden nieaktywny
12 listopada 2012r. o 23:14
Ufff... dwie strony pisania i bla-bla i ple-ple o literce Dużo-Wielkiej..., a nikt jeszcze nie zagaił na temat radiowozu...
Ostatnio modne jest (bez względu na dramaturgię tematu - patrz na temat: Pomóż policji rozwiązać sprawę sprzed lat! ) obgadywanie zdjęcia radiowozu: gdzie stoi, jakiej jest specjalności...i.t.p. i.t.d.
:D
Ja zacznę, że nie wiem gdzie stoi..
No i do tego pusty!!!
no, chyba że akurat służbę miał funkcjonariusz oraz funkcjonariuszka, co może też mieć wytłumaczenie w tej sytuacji :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
13 listopada 2012r. o 8:52
sie okaże ,że jest jedynym żywicielem rodziny i nikt takiego nie zamknie,dostanie kolejny wyrok w zawiasach,i dalej będzie miał wolną drogę ,aby sobie chlapnąc i jak będzie taka potrzeba to sobie gdzieś pojechać...
Prawo zezwala na takie rzeczy do momentu aż taka osoba kogoś nie zabije i wtedy ewentualnie dostanie odsiadke..

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 listopada 2012r. o 14:10
nadal mam nadzieję że wrócą do pomysłu z przepadkiem pojazdu i jego licytacji na rzecz ofiar wypadków :>
to takie proste wyjście

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza