Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Tusk mężem stanu?

4570
#rafix0016 nieaktywny
18 listopada 2012r. o 15:26
[img=1353248770_hbof57t.jpg]

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
18 listopada 2012r. o 16:22
Na Tusku można sobie psy powieszać bo jest jaki jest,ale ilu w nas zamieniłoby Go na Kaczyńskiego J.Na dzisiaj innej alternatywy brak : albo Tusk albo Kaczor.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
18 listopada 2012r. o 16:36
ramaj napisał(a): ale ilu w nas zamieniłoby Go na Kaczyńskiego

Ja.
Siedem lat temu wydawało mi się, że wszystko jedno. Teraz widzę różnicę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 listopada 2012r. o 18:39
~zacofany moher napisał(a):
ramaj napisał(a): ale ilu w nas zamieniłoby Go na Kaczyńskiego

Ja.
Siedem lat temu wydawało mi się, że wszystko jedno. Teraz widzę różnicę.

Też wolałbym go u władzy, ale nie na tyle, by oddać na niego swój głos. Idea "mniejszego zła" do mnie nie przemawia.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 listopada 2012r. o 18:54
skorn napisał(a): Idea "mniejszego zła" do mnie nie przemawia.

I ja się pod tym podpiszę . Dzisiaj zmiany w PSL . Obrażony Pawlak , który siedział przy korycie długie lata , mówi , że ma dość. Czyżby pierwsze rysy w monolicie władzy ? Dałby Bóg :) Miłego wieczoru Bolecnauci :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przemysław niezalogowany
18 listopada 2012r. o 18:56
rafix0016 napisał(a): [img=1353248770_hbof57t.jpg]


No cóż zostałem wyprzedzony z postem -- gratuluję
Właśnie to zjawisko obala wszelkie teorie wmawiające zwykłym obywatelom że wszystkie wyrzeczenia odbywają się w imię postępu .Czy postęp oznacza że ma być gorzej ? Czy postęp oznacza że ma być drożej ? Czy postęp oznacza że musimy się cofać ? Czy postęp to gorszy dostęp do specjalistycznej służby zdrowia ? Czy postęp to rosnąca emigracja ? Czy postęp to rosnąca liczba zatrudnionych na śmieciówkach ? Czy postęp to krok do przodu czy w tył ?
http://przyjaznepanstwo.blog.onet.pl/Czas-na-zmiany-Panie-i-Pany,2,ID484920765,n
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bertoldoo niezalogowany
18 listopada 2012r. o 19:02
Tusk mężem stanu?
Komuś się coś pomyliło. Tusk przed trybunał stanu! Teraz to się zgodzę. Zwłaszcza za to że zdradził Polskiego Prezydenta wybranego w wyborach demokratycznych. Przed jego śmiercią i po. W czasie wojny dostałby kulę w łeb za zdradę. Takie czasy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liberał2 niezalogowany
18 listopada 2012r. o 19:18
"Dyktatury dzielą się na dobre i złe. Demokracja jest zawsze głupia..."

Ja dziękuję demokracji.

[img=1353262700_jlnpmnk.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.