Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Hardcore Festiwal 2012!
~Blacha14 niezalogowany
18 listopada 2012r. o 13:59
Czy ja wiem czy słabo? Na samym evencie na fb 245 osob potwierdziło przybycie a 135 moze. To sporo jak na nasze miasto :P a gdzie reszta osoba które wiedziały z innego źródła :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karol Polkowice niezalogowany
19 listopada 2012r. o 13:18
Ej o co wam chodzi
Moje miasto huczało tą imprezą
lubin, głogów to samo
a bolesławiec nie wiedział
pfff parodia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bezboznik niezalogowany
19 listopada 2012r. o 16:05
czarna85 napisał(a):
Królewna nie spała,,,tylko widocznie słaba kampania byłą :P Zmoderowano 18.11.2012 godz.14:05 - powód: korekta cytowania (sentinel)

to nie wybory prezydenckie królewno, a w sieci od dawna huczało, nie kampania była słaba ale słaba królewna niczym dziewka z czworaków buhahha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3118
#sylvia nieaktywny
19 listopada 2012r. o 20:19


Zmoderowano 19.11.2012 godz.21:21 - powód: korekta linku (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
19 listopada 2012r. o 20:29
Oooo! Śnieżny rycerz też grał? :D :D :D
Oj Sylwia :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
19 listopada 2012r. o 20:36
Hej Manson, ale Dama z Rycerza ma iście królewskie wyposażenie... Oczywiście wokal mam na myśli,...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rima niezalogowany
20 listopada 2012r. o 19:43
Większość (bynajmniej moja ekipa) musiała się zwijać tuż przed Malchusem (byliśmy bardzo zawiedzeni nie ma co :( pojechać na koncert Malchusa i ich nie zobaczyć D':) ponieważ mieliśmy autobus... ci którzy zostali musieli wracać na własną rękę :( żałuję że nas tam nie było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sony niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 15:08
ciekawe, że jury nie było na występach wszystkich zespołów i nie przeszkadzało im to w rozdaniu nagród :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza