Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Hardcore Festiwal 2012!
~qwa niezalogowany
17 listopada 2012r. o 15:48
No i fajnie. Moje klimaty z dawnych lat. Tylko z pancurami się jakoś nie lubiliśmy, ale co tam, :). Teraz mi nie przeszkadzają. Pozdrawiam młodych. Włosy wypadły ale muza pozostała. Cze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4605
lestat
17 listopada 2012r. o 18:17
Wydaję mi się, że to była naprawdę dobrze zorganizowana impreza. Chodzę na te przeglądy od samego początku i chyba pierwszy raz był zorganizowany catering dla zespołów, miejsce też nie najgorsze, ciepło i pod dachem, kibelki dla publiki. Można wybaczyć akustykowi, chociaż widzę postępy, uczy się, powoli, ale się uczy i tyle dobrego. W zasadzie kapele wszystkie grały podobnie, wyróżnić trzeba Tsimę, naprawdę zadziwiająco dobra muza. I ta beznadziejna publiczność, gdzie wy byliście? Gwiazda wieczoru gra i raptem 20 osób zostało. Wstyd. Powiedźcie mi czy ten ksiądz będzie miał motywację do tego, żeby w przyszły roku organizować taką imprezę. Nic się nie dzieje w mieście źle, jest koncert i to darmowy to nikt nie przychodzi, ludzie o co wam chodzi? Skoro ja i moi koledzy możemy zostawić żony i dzieci na jeden wieczór możemy zostawić same i siedzieć do końca koncertu i cieszyć się poprostu muzą, to co do jasnej cholery porabiają gimnazjaliści, którzy tłumnie powinni siedzieć do końca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3671
#czarna85 nieaktywny
17 listopada 2012r. o 20:05
A ja jestem wściekła!! Dlaczego o tym nie wiedziałam ?? !! !! !!
Było to podane do jakiejś wiadomości,ze ten koncert będzie miał miejsce??? Wielu moich znajomych w tym oczywiście ja nie byliśmy bo....ktoś to w ogóle nagłośnił? Były jakieś plakaty czy coś w ten deseń???? ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2012r. o 20:08
szkoda ze dopiero teraz sie o tym dowiaduje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jam niezalogowany
17 listopada 2012r. o 20:23
Było info we wszystkich mediach około miesiąc temu, plakaty na mieście, FB :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2012r. o 22:02
(...)

Zmoderowano 17.11.2012 godz.23:03 - powód: chamstwo (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2012r. o 22:07
Podświadomie opuścili koncert księdza. Oni dobrze wiedzą dlaczego Blues nad Bobrem czy Rock Blok w BOK już nie istnieje. Nie istnieje dzięki ludziom z kościelnego towarzystwa samorządowego.
Dzięki kościelnej polityce poległ pewien muzykalny ksiądz, i tak powinno być.
To że pierwszy raz dano możliwość im się pobawić w MCC też pewnie jest związane z księdzem. Po okrojeniu imprezy ze względu na teksty utworów (selekcja) też należało opuścić główną gwiazdę wieczoru.
Każdy kij ma dwa końce, jak kogoś się lekceważy to ktoś kiedyś zlekceważy ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
17 listopada 2012r. o 22:19
~ napisał(a): (...)


Myje się tak samo często jak wszyscy ludzie ,irokez nie trzyma się na brudzie ,tylko na kosmetykach i tapirowaniu wełnianym swetrem ;p Ubrania pierzemy i zmieniamy ;p A to ,że potrafimy świetnie się bawić np. na koncercie gdzie pada deszcz i jest błoto ? No cóż ,nie zrozumiesz tego :)
Jak już uda się Ci wziąć udział w wojnie, z tymi których nienawidzisz mam nadzieję ,że będziesz miał dostęp do fryzjera,manikiurzysty,sauny itp. wygód których potrzebują metroseksualiści :D

Zmoderowano 17.11.2012 godz.23:04 - powód: korekta po usunięciu posta (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza