Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wyrzucił psa przez okno, bo się zsikał
~~7 niezalogowany
26 listopada 2012r. o 14:45
ana.u napisał(a): no dobrze , ale czy jest sprawa toczona przeciw temu gościowi , jak n ie zawaidomie znajomą oskarżycielkę .z JEL /Góry .,bo to nie może ujśc plazem .

Zawsze boje sie o nasze psy ,wydawane ,bez naszej wiedzy z przechowalni , teraz nie pouszczę wizyt poadopcyjnych . ,choć urząd sie sprzeciwia .




Te wizyty nic nie pomogą , jak ktoś nieodpowiedni posiada psa to nikt nie jest w stanie upilnować takiego drania bo nikt nie jest w stanie przewidziec kiedy i o jakiej porze dnia jakiś zwyrodnialec będzie się znęcał nad zwierzakiem, nie koniecznie musi to zresztą być pies ,różne typy nad różnymi zwierzakami się znęcają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Martyna K niezalogowany
27 listopada 2012r. o 11:05
Do Pani Ani - proszę o kontakt na mojego mejla [email protected] ,miałam się z Panią skontaktować w tej sprawie o pomoc co dalej ale nie mam do Pani żadnego namiaru.To ja zgłaszałam te sprawę mam nadzieje że pomoże mi Pani poprowadzić tę sprawę do końca bo szczerze to nie wiem jak jeszcze mogę zadziałac.

To nie był pies tego typka. Ale "pod opieką" miał jeszcze dwa małe kociaki ,zabrałam je do siebie ale pilnie szukam im dobrego domu kontakt też na mejla.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lubię zwirzaki niezalogowany
27 listopada 2012r. o 12:44
Jakby ktoś mi go. Proszę o tylko tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8195
#ana.u nieaktywny
27 listopada 2012r. o 13:12
do Martyny K. Podam swojego maila , postaram sie pomoc . , potrzebny oskarżyciel posiłkowy .. podobnie jak w sprawie Lackiego ..

podaję maila ; [email protected] . 537 430 064 .

]Co do wizyt po adopc. zawsze to jest jakaś kontrola już . oczywiście nieapowiedziana . ,nikt n ie ma pewności kto bierze psa , zwłaszcza ,gdy jest to poza nami wolontariuszami , którzy znamy te psy najlepiej i możemy o nich najwięcej J powiedzieć . Można powiadomioć no org. ktora te niewaidome ' ADOPCJE" posprawdza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2012r. o 13:17
mordę chamowi stłuc,gnaty połamać , z takimi sie w ten sposób gada bo innej mowy nie pojmują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
28 listopada 2012r. o 15:19

nie zawiasy,czy inne kary tylko paka za podobna sprawę!!
Dobrze wiedzieć,że są sądy gdzie nie boja sie takich wyroków:)

http://kontakt24.tvn.pl/temat,rok-wiezienia-za-wyrzucenie-psa-z-okna,68524,html?categoryId=496

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majeranek niezalogowany
21 grudnia 2012r. o 8:56
od krec cie sie od niego on wziol na siebie wine za swoja laske bo sie najarala bylismy wtedy razem to honorowy gosc a jak nie widzial ktos to niech nie Kocham Bolec.Info i jestem ich sasiadem starszym facetem ale jego szanuje

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Co To Za Podniecenie niezalogowany
21 grudnia 2012r. o 11:21
nie mam nic przeciwko psom , kotom sam mam kota i szanuje go, ale ludzie czym wy sie tak podniecacie? Nie długo będziecie się bardziej przejmować losem psów niż ludzi... w ostatnich latach wzrosła bardzo populacja psów. Nie ma się z czego cieszyć. Młode małżeństwa zamiast robić dzieci kupuja sobie te szkarłatne yorki i inne psie "maskotki" A później te psy tylko chodzą kupczyją wszędzie gdzie popadnie, wieksze biegają bezpańskie i straszą ludzi. Nie mówiąc już o całonocnym szczekaniu za ścianą.. Mój sąsiad ma w domu 2 takie niby psy jakieś małe kundelki i w nocy mi spac nie dają bo szczekaja jeden przez drugiego. Proszę go od roku żeby cos z tym zrobił ale on mnie przeprosi i dwa dni pózniej dalej budzenie w nocy albo skomlenie gdy je zostawi. Nie pozostaje nic innego tylko na ostrzyc sikierę..

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza