Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wyrzucił psa przez okno, bo się zsikał
4570
#rafix0016 nieaktywny
25 listopada 2012r. o 18:16
przyspamowałes troche kolego.. ;)

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3299
#gb nieaktywny
25 listopada 2012r. o 19:55
jest dobrze a może być jeszcze lepiej ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krzysztof niezalogowany
26 listopada 2012r. o 12:39
Bydle,bydle i jeszcze raz bydle!
Ja mieszkam w Szczytnicy.Moja żona na spacerze z psem w lesie znalazła, a właściwie nasz pies znalazł małego kotka, ze związanymi łapkami taśmą klejącą i zamkniętego w kartonie.Takie samo bydle co wyrzuciło tego pieska ,skazało kotka na śmierć.
Ale kotek jest już w naszej rodzinie i ma się bardzo dobrze. !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~angie niezalogowany
26 listopada 2012r. o 13:45
sama bym dziada przez okno wyrzuciła!!!!!!!!!! biedny zwierzak ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8195
#ana.u nieaktywny
26 listopada 2012r. o 14:06
no dobrze , ale czy jest sprawa toczona przeciw temu gościowi , jak n ie zawaidomie znajomą oskarżycielkę .z JEL /Góry .,bo to nie może ujśc plazem .

Zawsze boje sie o nasze psy ,wydawane ,bez naszej wiedzy z przechowalni , teraz nie pouszczę wizyt poadopcyjnych . ,choć urząd sie sprzeciwia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zmartwiona... niezalogowany
26 listopada 2012r. o 14:13
Nie wiem czy to jest dobre miejsce ale może zajrzy tutaj ktoś kto by pomógł...są dwa zaniedbane głodne psy.Kundelki,pies duży suczka mała są przywiązane na łańcuchach wiecznie bez wody i jedzenia moja siostra je dokarmia ale nie ma na tyle możliwości żeby je zawieść do weterynarza czego na pewno wymagają.Byłam z tym w gminie zgłaszałam 2 razy skierowano mnie w końcu na policje ale policja wywoła we właścicielu wściekłość jestem tego na milion procent pewna.Psy mogą zostać usunięte.Idzie Zima budy nieocieplone o ciepłym jedzeniu nawet nie ma co marzyć!!!Co zrobić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zmartwiona... niezalogowany
26 listopada 2012r. o 14:18
Ten duży pies jest podobny do tego ze zdjęcia tylko że bardzo chudy i zaniedbany ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
26 listopada 2012r. o 14:19
wyrzuciłeś przez okno szczeniaka ? zastanów się czym jesteś ?
nie piszę "kim" bo miano bycia kimś zobowiązuje.. ,szmato!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.