Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ustawa śmieciowa - dobrodziejstwo czy złodziejstwo?
~ niezalogowany
26 lipca 2016r. o 7:43
kc napisał(a): Jaki sens jest zakładać kolejny temat i dawać link do tego ?


I tak będą z nas robić dziwny czlowiek ów.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
18 listopada 2016r. o 20:59
Mija cztery lata .Zatem zapraszam do przeczytania pierwszej strony i tytułowego wpisu.

Niestety potwierdzają się moje przypuszczenia z przed ustawy śmieciowej.
Podatek pogłówny i segregacja śmieci doprowadziły że podatnicy w domkach jednorodzinnych przedkładają co tydzień do wywozu niemal puste pojemniki.
Bardzo wyraźnie ujawnia się brak wyboru częstotliwości odbioru śmieci.
Z tym jednak można się pogodzić.

Nie sposób pogodzić się z opodatkowaniem dublowanym.
Dotyka on przedsiębiorców którzy raz płacą podatek w domu a drugi raz w firmie .
Tu dobrym przykładem może być redakcja Bolec - Info .
Redaktorzy płacą podatek w domu i prawdopodobnie po raz drugi w redakcji.
To jest nadużycie władzy.
Ciekawostką jest wykonanie budżetu za rok 2015 --w punkcie wywóz nieczystości widnieje NADWYŻKA 1 200 000 / JEDEN MILION DWIEŚCIE TYSIĘCY PLN /
Jak nam wiadomo miasto było zaskoczone tak dużą ilością " śmieciowych podatników " .Więc jakim cudem taka nadwyżka ? Kto tak wykombinował ?
Dlaczego -- albo nie obniżono podatku pogłównego , albo nie zaniechano pobierania go w firmach albo nie wdrożono projektu* likwidacji dzikich wysypisk .

* mowa o wielkich kontenerach zbiorczych w różnych punktach miasta aby tam można było pozbywać się niechcianych przedmiotów.


Dopisane 18.11.2016r. o godz. 20:59:

falco napisał(a): zwracam uwagę że niejaki Panda założył temat ,,ustawa śmieciowa,, o godzinie 13-j a kandydat na sejm Przemysław POWIELA TEMAT o godzinie 129-j :D
czy to jest ok ?
nie widzę protestów moderacji w formie np. podobny temat już istnieje :)
prawdziwa twarz ,,politykiera,, juz z Pana Moszczyńskiego wychodzi jako że na żadne z zadanych pytań nie odpowiedział nadal uprawiając politykę ,,bicia piany,,
w tym jest dobry :D Dopisane 02.12.2012r. o godz. 20:36:sorki za tą dwójeczkę w podaniu godziny... ;)


Przy okazji pozwolę sobie wyjaśnić.

Procedura jest taka że ja piszę post kilka dni wcześniej a Redakcja publikuje go wtedy gdy uzna za słuszne.Co do innych aspektów proszę samemu wyciągnąć wnioski.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niekolega niezalogowany
18 listopada 2016r. o 21:51
koleżka pojechał ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2016r. o 22:04
PanM napisał(a): Niestety potwierdzają się moje przypuszczenia z przed ustawy śmieciowej.
Podatek pogłówny i segregacja śmieci doprowadziły że podatnicy w domkach jednorodzinnych przedkładają co tydzień do wywozu niemal puste pojemniki.


Czy pan oszalał? Mam domek i ledwo kosz domykam, sąsiedzi też. Pan chyba nie mieszka w domku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2016r. o 22:40
~ napisał(a):
PanM napisał(a): Niestety potwierdzają się moje przypuszczenia z przed ustawy śmieciowej.
Podatek pogłówny i segregacja śmieci doprowadziły że podatnicy w domkach jednorodzinnych przedkładają co tydzień do wywozu niemal puste pojemniki.


Czy pan oszalał? Mam domek i ledwo kosz domykam, sąsiedzi też. Pan chyba nie mieszka w domku.



A może tamci tymi śmieciami palą ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
18 listopada 2016r. o 23:38
~ napisał(a):
PanM napisał(a): Niestety potwierdzają się moje przypuszczenia z przed ustawy śmieciowej.
Podatek pogłówny i segregacja śmieci doprowadziły że podatnicy w domkach jednorodzinnych przedkładają co tydzień do wywozu niemal puste pojemniki.


Czy pan oszalał? Mam domek i ledwo kosz domykam, sąsiedzi też. Pan chyba nie mieszka w domku.


Trzy osoby , bardzo staranna segregacja i kosz niemal pusty.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ed niezalogowany
19 listopada 2016r. o 7:20
~ napisał(a):
PanM napisał(a): Niestety potwierdzają się moje przypuszczenia z przed ustawy śmieciowej.
Podatek pogłówny i segregacja śmieci doprowadziły że podatnicy w domkach jednorodzinnych przedkładają co tydzień do wywozu niemal puste pojemniki.


Czy pan oszalał? Mam domek i ledwo kosz domykam, sąsiedzi też. Pan chyba nie mieszka w domku.

Też mam, a wczoraj wywozili mi 1/5 kubła (również 3 osoby).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~W ratuszu nieźle kombinują niezalogowany
19 listopada 2016r. o 13:26
Nie uciekać od tematu.Nie dajcie się skubać.
http://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=16&act=showtopic&topic=106551&strona=last
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza