Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dofinansują in vitro w Bolesławcu?
211
skorn
24 grudnia 2012r. o 15:37
Grzdyl_Ponury napisał(a):
skorn napisał(a): Tak jak ateiści, którzy ubierają choinki. Wybierają z wiary to co najłatwiejsze i najprzyjemniejsze, resztę odrzucając.


Nie sądziłem , że choinka jest elementem wiary??!! :)


Nie dziwi mnie to.


Dopisane 24.12.2012r. o godz. 15:37:

~ napisał(a): Skorn a ty kto jesteś?

Polak mały.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 grudnia 2012r. o 16:51
~ napisał(a):
~ napisał(a): gejom w USA zrzeszonym w stowarzyszeniach pro live.

Ktoś napisał: pro live powiadasz...

tak, PRO LIVE

http://www.plagal.org/

głowa mała :D


no mała. To dlatego nie potrafisz nawet poprawnie przepisać zwrotu pro life...
Skorn, szkoda mi cie samotnego zrzędy bez tożsamości religijnej - ani wierzący ani ateista...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 grudnia 2012r. o 22:52
~ napisał(a): no mała. To dlatego nie potrafisz nawet poprawnie przepisać zwrotu pro life...
Skorn, szkoda mi cie samotnego zrzędy bez tożsamości religijnej - ani wierzący ani ateista...

no mała, nie potrafisz nic mądrego dodać? wytykając literówkę sam popełniłeś błędy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 grudnia 2012r. o 7:32
Literówkę?! Life i live mają zupełnie inne zaczenia, któtych ty nie odróżniasz. Wskaż moje błędy, e zamiast ę to jest literówka.

Skorn kto ty jesteś?
WSZECHPOLAK nienawidzący wszystkich i wszystkiego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
25 grudnia 2012r. o 9:05
klasyczny przypadek frustracji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 grudnia 2012r. o 12:44
co to za wszechpolak, co nie wierzy w boga? : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 grudnia 2012r. o 20:21
~ napisał(a): Literówkę?! Life i live mają zupełnie inne zaczenia, któtych ty nie odróżniasz. Wskaż moje błędy, e zamiast ę to jest literówka.


wątpię, że to ci ulży, ale odróżniam life i live. W wymowie dla wielu angielskich ignorantów to to samo. Skoro ten błąd Ci tyle radości przyspożył to wesołych świąt.

Rozumiem, że fakt istnienia the pro life alliance of gays and lesbians mocno Cię zdziwił? Czy znowu wytkniesz mi błąd w pisowni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 grudnia 2012r. o 7:12
skorn napisał(a): co to za wszechpolak, co nie wierzy w boga? : )


Skorn.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAMrowka zaprasza