Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

A2 Studio Urody Agnieszka Zyga

~Magda z Lubania niezalogowany
4 lutego 2015r. o 19:10
Polecam Panią Agnieszkę to profesjonalistka w każdym calu :) Jeżdżę co parę lat się poprawiać i uwierzcie mi to co potrafi Pani Agnieszka to niemalże cud! Robiłam brwi, usta i kreski a efekty zawsze przechodziły moje najśmielsze oczekiwania serdecznie pozdrawiam Panią Agę i widzimy się już w marcu!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
4 lutego 2015r. o 21:36
Polecam Salon Upiększający Joanna na ul.Mickiewicza.Profesjonalnie,cenowo podobnie i kreska jest trwała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 lutego 2015r. o 21:45
Ile kosztuje zrobienie kreske na powiece?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lula niezalogowany
4 lutego 2015r. o 21:58
Kochane a kogo polecacie od powiększenia ust?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11855
#Adelajda nieaktywny
5 lutego 2015r. o 0:56
Jako stała klientka Pani Agnieszki również polecam. Robiłam brwi, górne i dolne kreski oraz usta. Kreski na oczach trzymają się już 7 lat, na razie nie poprawiałam, nie są już czarne tylko szare ale może to nawet lepiej :) Usta robiłam już 2 razy w przeciągu 5 lat, barwnik na ustach szybciej mi się wchłania, pewnie dlatego, że są często przesuszone. Brwi zjaśniały ale też dobrze wyglądają. Jeżeli chodzi o ból to najmniej bolą brwi, po pierwszym przejechaniu iglą znieczula się maścią, potem już za bardzo nie boli, usta są bardziej wrażliwe, szczególnie tzw "serduszko". Najbardziej bolesne są kreski na oczach, nawet maść niewiele pomaga, ale wszystko jest do wytrzymania :) Jeżeli robi się więcej, to Pani Agnieszka daje zniżki, dla stałych klientek nawet rozkłada płatność na raty. Bardzo sympatyczna osoba, przestrzega zasad higieny w gabinecie i jeżeli chodzi o makijaż permamentny to bardzo dobra, bo widziałam u niektórych kobiet robione gdzieś tam i nie zawsze wyglądało to dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2015r. o 7:54
A ile kosztują usta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lutego 2015r. o 8:20
~ napisał(a): A ile kosztują usta?


- a jaki rozmiar cię interesuje ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
5 lutego 2015r. o 8:26
~ napisał(a):
~ napisał(a): A ile kosztują usta?


- a jaki rozmiar cię interesuje ?


Pewnie ponton, albo co najmniej nażarty karp :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza