Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powiatowy Urząd Pracy - sklep bez towaru
~~GDZIE NADFWORNA MENNICA ? niezalogowany
2 kwietnia 2017r. o 9:49
~~Pannazdzieckiem napisał(a): Po co pracować Lachy i Laski. Drukujmy mamone i żyjmy w dobrobycie .Ja wam to mówie kosmita.


Panna , drukujesz już kase zamiast pracować ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 kwietnia 2017r. o 9:58
Ja nie mam takiego prawa , ale hamerykański FED drukuje dziennie 85 mld zielonego , bezwartościowego badziewia. Ile drukuje EBC , brak danych . Ale część tej kasy trafia przez powiązane banki do właściwych rąk . Na przykład tutaj :

http://niewygodne.info.pl/artykul8/03680-EBOiR-pomaga-w-ekspansji-Kauflandu-w-Polsce.htm

Pajacu , daruj sobie zaczepki ad personam , rozejrzyj się i zobacz , co się dzieje. Sklep bez towaru , to chudy pikuś z banderowcami na polskim rynku pracy. Mam wrażenie , że czeka nas kolejna wędrówka ludów , kolejna migracja ekonomiczna Polaków.

Nie ma się z czego śmiać .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 kwietnia 2017r. o 10:01
Pannazdzieckiem napisał(a): Ja nie mam takiego prawa , ale hamerykański FED drukuje dziennie 85 mld zielonego , bezwartościowego badziewia. Ile drukuje EBC , brak danych . Ale część tej kasy trafia przez powiązane banki do właściwych rąk . Na przykład tutaj :

http://niewygodne.info.pl/artykul8/03680-EBOiR-pomaga-w-ekspansji-Kauflandu-w-Polsce.htm

Pajacu , daruj sobie zaczepki ad personam , rozejrzyj się i zobacz , co się dzieje. Sklep bez towaru , to chudy pikuś z banderowcami na polskim rynku pracy. Mam wrażenie , że czeka nas kolejna wędrówka ludów , kolejna migracja ekonomiczna Polaków.

Nie ma się z czego śmiać .

Jest z czego sie smiac. Przyczyna sa twoje wpisy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 kwietnia 2017r. o 10:09
No jeśli tak , to cieszę się , że umilam Ci niedzielny poranek. Śmiech to samo zdrowie. Szkoda tylko , że nie wiem kogo rozśmieszam . Wojtek , Basia , Krzysio ... :| Odwaga cywilna w Narodzie , już całkiem pada.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 kwietnia 2017r. o 10:11
Pannazdzieckiem napisał(a): No jeśli tak , to cieszę się , że umilam Ci niedzielny poranek. Śmiech to samo zdrowie. Szkoda tylko , że nie wiem kogo rozśmieszam . Wojtek , Basia , Krzysio ... :| Odwaga cywilna w Narodzie , już całkiem pada.

Jaki zwiazek ma odwaga cywilna z dyskusja z toba?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 kwietnia 2017r. o 10:20
To nie jest dyskusja , tylko przekomarzanki o poranku . Nota bene , nie bawię się tak dobrze , jak Ty , więc poszukaj sobie innego dyskutanta. Nara :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 kwietnia 2017r. o 10:25
Pannazdzieckiem napisał(a): To nie jest dyskusja , tylko przekomarzanki o poranku . Nota bene , nie bawię się tak dobrze , jak Ty , więc poszukaj sobie innego dyskutanta. Nara :)

Uciekasz, poniewaz nie stac cie na odpowiedz na proste pytania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 kwietnia 2017r. o 10:31
Mam umówione spotkanie i muszę lecieć. Związane z pracą. Do tej niby dyskusji mogę wrócić po południu. Jak się ma pincet plus , to wcale nie oznacza , że można spocząć na laurach , jak się niektórym głupkom wydaje.

Bywaj anonimowy dyskutancie. Miłej niedzieli :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.