Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Camera" po raz trzeci
~ niezalogowany
4 stycznia 2013r. o 20:40
Ogólnie fajnie, ale ...

Przyszedłem o 18:00 i stałem na schodach, nie widząc nic, nie słysząc nic, tylko oklaski. Trochę mała sala, żeby wszystkich pomieścić. Może następnym razem powitanie, przemowy itp zorganizować na dole przy szatni, a samą wystawę na górze?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2013r. o 10:42
Jeżeli ktoś był to napiszcie coś więcej. Może macie jakieś zdjęcia. Chyba że Bolec.Info szykuje jakiś większy materiał ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2013r. o 13:07
A gdzie ten dziki tłum ? Chyba bardzo szybko wychodzili z tej wystawy :d
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2013r. o 13:08


Zmoderowano 05.01.2013 godz.13:09 - powód: bledny link (emem)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2013r. o 13:10
BoEna napisał(a): Frekwencja była bardzo,bardzo duża.Miejsc nie brakowało,ale kto przyszedł tuż przed 18 tą badż chwilę po to niestety stał na korytarzu ,schodach gdyż wejście na salę było zblokowane przez odwiedzających.W środku było jednak sporo miejsca.
Wszystkim ,którzy przybyli na wernisaż bardzo dziękujemy.

Proszę zdradzić kto jest autorem plakatu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
5 stycznia 2013r. o 14:54
~ napisał(a): Ogólnie fajnie, ale ...

Przyszedłem o 18:00 i stałem na schodach, nie widząc nic, nie słysząc nic, tylko oklaski. Trochę mała sala, żeby wszystkich pomieścić. Może następnym razem powitanie, przemowy itp zorganizować na dole przy szatni, a samą wystawę na górze?



po co stałeś na schodach-trzeba było wejść do środka:)


Mała fotka ode mnie;)[img=1357394046_3ikieog.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2013r. o 14:59
~ napisał(a): Zmoderowano 05.01.2013 godz.13:09 - powód: bledny link (emem)

Kłamca!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2013r. o 15:04
~ napisał(a): Jeżeli ktoś był to napiszcie coś więcej. Może macie jakieś zdjęcia. Chyba że Bolec.Info szykuje jakiś większy materiał ?

bolec info wycina linki do tych , którzy właśnie coś zrobili. na pewno po to, aby pokazać swoją "obiektywność". w dodatku kłamie jakiś emem, że błędny link.
to na pewno też wytnie, bo nie na rękę jest prawdziwa obiektywna opinia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.