Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie w Bolesławcu podłączyć się pod VAG-a?

~rambo- niezalogowany
23 listopada 2014r. o 20:30
a do kogo sie polecacie udac?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1234 niezalogowany
24 listopada 2014r. o 8:59
Udaj się tam, gdzie zrobią Ci diagnostykę pełną, a nie tylko odczytanie błędów.

Czyli dodatkowo sprawdzenie np:
-Sond Lambda
-Przepływomierza
-Czujników temperatur
-Turbiny
-Korekty wtryskiwaczy

Ewentualnie reset parametrów adaptacyjnych. W zależności od tego, jakie auto posiadasz. Taka diagnostyka zajmuje z godzinę, trzeba autem przejechać się z podpiętym kompem. Nie mam bladego pojęcia gdzie taka diagnostykę można wykonać w Bolcu. Ja tak robię jak sprawdzam swoje auto lub znajomych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rambo niezalogowany
24 listopada 2014r. o 11:06
a gdzie taką pełną diagnostyke zrobić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jarzabek niezalogowany
24 listopada 2014r. o 11:12
do kogos kto ma go legalnie i ma certyfikaty - inaczej bedziesz potem szukal ratunku w innych warsztatach. Dwa u kogos kto ma duzo i stale nowych klientów a nie jakieś warsztaciki na odludziu. Przed wybraniem sie do takiego warsztatu musowo trzeba sie popytac innych ktorzy cos tam takiego robili. Bo kazdy swoj warsztacik zachwala a niestety pelno naciagaczy, ludzi "dobrych chęci" albo takich co jedno naprawią a drugie przy okazji zepsują. Samemu odradzam podpinac sie bo tak sobie zepsuć mozna elktronike, ze potem nawet serwisy firmowe nie mogą dac sobie rady. Samochód to nie laptop, ze jak cos spie.szysz to mozna restart zrobić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3894
#renegat nieaktywny
24 listopada 2014r. o 20:37
na ul. Gdańskiej (baza POM) jest elektro-mechanik ponoć dobry, ja osobiście nie byłem ale słyszałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kolo niezalogowany
14 maja 2017r. o 10:12
witam,.,.kogo polecacie na diagnostyke astry 2 komputerem,.,.pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 maja 2017r. o 10:18
~~kolo napisał(a): witam,.,.kogo polecacie na diagnostyke astry 2 komputerem,.,.pozdrawiam


Bertman.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kolo niezalogowany
14 maja 2017r. o 10:22
A JAKI JEST TAM KOSZT DIAGNOSTYKI ,,.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza