Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Biuro nieruchomosci w Bolesławcu, jakie najlepsze ?

~Joanna niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 11:38
Może ktoś mi pomoże w dokonaniu wyboru.. Zamierzam sprzedać swoje 3 pokojowe mieszkanie w Bolesławcu, a potem dołożyć troszkę pieniążków i kupić mały domek pod Bolesławcem. Ze względu na pracę mam mało czasu żeby się tym zająć osobiście i dlatego zamierzam skorzystać z biura nieruchomości. Może polecacie mi jakieś biuro, które jest skuteczne i uczciwe ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5343
#paulincia91 nieaktywny
4 lipca 2014r. o 21:49
TAK SAMO PROSZE O JAKIES PODPOWIEDZI KTORE Z BIUR MOGLIBYSCIE POLECIC??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~djlimun niezalogowany
4 lipca 2014r. o 22:29
Na początku roku sprzedawałam i kupowałam mieszkanie - akurat wszystko w biurze Metrohouse na Zgorzeleckiej. Profesjonalni, wszystko załatwiają, umawiają, mogę spokojnie polecić innym. No i mają dużo mieszkań, klientów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lipca 2014r. o 0:44
jup, i narzut ok 7-10%. Wg mnie zdecydowanie lepiej jest samemu się zabrać za taką transakcję...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5343
#paulincia91 nieaktywny
5 lipca 2014r. o 12:23
a co myslicie o biurze wgn nieruchomosci??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CDN niezalogowany
6 lipca 2014r. o 10:29
Płacić grubą kasę za to żeby ktoś raz w miesiącu umieścił ogłoszenie na lokalnych portalach (bezpłatne) to albo szczyt lenistwa , albo głupoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
6 lipca 2014r. o 11:56
~CDN napisał(a): Płacić grubą kasę za to żeby ktoś raz w miesiącu umieścił ogłoszenie na lokalnych portalach (bezpłatne) to albo szczyt lenistwa , albo głupoty.
a ty to za darmoche byś załatwia/ła wszystkie formalności ?? jasne już to widze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6698
#szpiegula nieaktywny
7 lipca 2014r. o 1:28
wg mnie cena za usługę pośrednictwa jest całkowicie nieadekwatna do ilości pracy w to włożonej przez pośrednika. owszem bywają nieruchomości z np. skomplikowaną sytuacją prawną itp, które wymagają więcej zachodu, ale jest to ułamek rynku. Tak więc sorry Winnetou, jak dla mnie "instytucja" zbędna... ale co kto woli, jak nie żal ci sporej kasy, to wyręczaj się kim chcesz :) Bolesławiec obejmuje działaniem co najmniej kilkanaście firm, więc jest w czym wybierać, jak dla mnie najbardziej widoczne na portalach są WGN i Metrohouse. Odradzam BiB (niestety byłam zmuszona korzystać, brrrrr - nie polecam). "Na oko" odrzuciłabym KAD, ma beznadziejną wg mnie stronę z opisami, zdjęcia maleńkie, porażka. Poświęć troche czasu na analizę głównie ich stron internetowych i sprawdź jak bardzo są aktywni, na ilu stronach się ogłaszają, zwróć uwagę na opisy nieruchomości oraz zdjęcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo