Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Śmierć prezydenta - National Geographic

~ niezalogowany
11 maja 2013r. o 22:50
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a):
Cholerny błąd, przepraszam za nieuwagę!


Nie ma za co. Ktokolwiek jest bez winy , niech pierwszy żuci we mnie kamieniem .... :D

Morderstwo , jest morderstwem , manipulacja medialna , jest tym , czym jest. Trzy lata już trwa. Mówi Wam to coś ? Za długo na śledztwo. Wierzę w to , że w każdym człowieku zabłyśnie wola zlikwidowania teorii spiskowych, nie będzie żadnych tajemnic , niedomówień , zatajeń i nie wywoływujących paniki prawd. Wierzę w to , że Ludzkość się obudzi ze snu o demokracji i zacznie dbać o swoich Braci i Siostry ,
zgodnie z wolą Stwórcy. Ponoć wiara góry przenosi.
Dobranoc :)

To pokaż mi chociaż jedną przeniesioną górę !

Za te Twoje Morderstwo odpowiedzialni sa Kaczyńscy ich obesja władzy i głupota na kazdym kroku ich "kariery" Z tak dużego i róznorodnego kraju chcieli zrobić kaczoland bo byli chorzy na władzę. Kiedyś w wywiadzie Stanisław Lem powiedział o nich , że nasmrodzą , namieszają a potem odejdą na zawsze. Ufam Lemowi.

Reszta jest tylko podjudzaniem politycznych straceńców. Tusk nie jest z mojej bajki , ale nie jest oszołomem pokroju Kaczorów. Szkoda dla tych pozostałych co tak ochoczo wsiadali do tego feralnego samolotu, który nigdy nie powinien był przymierzać się do lądowania na czymś co niektórzy nazywają lotniskiem w Smoleńsku. Miałem kiedyś okazję rozmawiać z Macierewiczem, to naprawdę dziwny czlowiek nad dziwny czlowiek mi i dla normalnych ludzi nie robiłoby to, żadnej różnicy, ale cześć niezrealizowanego, szczególnie starszego społeczeństwa które między działka ogrodowa, kościółkiem i radio maryja też chce wykrzyczeć swoje racje (szczególnie , że całe życie mieli zatkane gęby) Już dawno nie było żadnej wojny więc lepsza Polsko-Polska niż cieszenie się wolnością. To ten niezrealizowany niedouczony, zagubiony Target wyborczy interesuje Antka Oszusta a ludziom , którzy wierzą w zamach głęboko współczuję.

Zmoderowano 11.05.2013 godz.22:54 - powód: złośliwości (moderator)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 maja 2013r. o 23:29
~ napisał(a): Ufam Lemowi.


To przypomnij sobie , co Lem mówił o demokracji... głąbie.

Qurwasz mać , czyżby Piłsudzki miał rację ? Że Polacy , szczać kury prowadzać mają , nie za politykę się brać !

Bożesz Ty mój , kiedy nadejdzie kres tej tempoty ? Jak zwykle pytanie retoryczne ... ja stary i głupi :|

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2013r. o 23:45
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a): Ufam Lemowi.


To przypomnij sobie , co Lem mówił o demokracji... głąbie.

Qurwasz mać , czyżby Piłsudzki miał rację ? Że Polacy , szczać kury prowadzać mają , nie za politykę się brać !

Bożesz Ty mój , kiedy nadejdzie kres tej tempoty ? Jak zwykle pytanie retoryczne ... ja stary i głupi :|





"Qurwasz mać , czyżby Piłsudzki miał rację ? Że Polacy , szczać kury prowadzać mają , nie za politykę się brać ! "

Dokładnie panienko do ciebie pasuje jak ulał ten cytat!!!
Swoimi teoriami wystawiłeś sobie już dawno świadectwo największej jaką znam tępoty. Głupków nie sieją sami się rodzą. To twój problem !!!

Ps. nie zacietrzewiaj się panienko bo też zaczynasz od "TEMPOTY" i "PIŁSUDZKI" polecam zimne okłady...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 maja 2013r. o 9:03
~ napisał(a):
Ps. nie zacietrzewiaj się panienko


Pooglądaj sobie jeszcze trochę telewizji :) Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
12 maja 2013r. o 16:14
Opracowałeś juz założenia socjalistycznego kapitalizmu? Ewentualnie kapitalistycznego socjalizmu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marcin niezalogowany
12 maja 2013r. o 19:22
Panno,nie dyskutuje się z d.e.b.i.l.a.m.i bo sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pokonają doświadczeniem ;) .Teorie spiskowe wywołali zarządzający tym krajem,gdyby od początku zabrali się rzetelnie za prowadzenie śledztwa,nie wymyślali Błasików w kokpicie itd to Macierewicz nigdy nie zdobyłby tych 60 % wątpiących w tezy komisji Milera.A co do choroby na władzę to polecam-
Lemingozy pewnie nie wyleczy ale polecam niezdecydowanym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~# niezalogowany
12 maja 2013r. o 19:29
~marcin napisał(a): Panno,nie dyskutuje się z d.e.b.i.l.a.m.i bo sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pokonają doświadczeniem ;) .Teorie spiskowe wywołali zarządzający tym krajem,gdyby od początku zabrali się rzetelnie za prowadzenie śledztwa,nie wymyślali Błasików w kokpicie itd to Macierewicz nigdy nie zdobyłby tych 60 % wątpiących w tezy komisji Milera.A co do choroby na władzę to polecam-
Lemingozy pewnie nie wyleczy ale polecam niezdecydowanym


Wypisuj co chcesz. A temat i tak mało mnie obchodzi. A tym bardziej jego wykładnia w twoim tłumaczeniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marcin niezalogowany
12 maja 2013r. o 19:31
To po co się udzielasz jak cię temat nie obchodzi?Właśnie ciebie między innymi miałem na myśli w pierwszym zdaniu poprzedniego posta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie