Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uszycie sukni ślubnej - dobra krawcowa!

~marta niezalogowany
29 stycznia 2013r. o 12:57
zakład na Willowej nadal istnieje, nie jest to juz "malutki zakład", szyją cudne i niedrogie suknie ślubne - praktycznie z każdego zdjęcia uszyją dokładnie to samo... Na rynku na Wesołej jest ich sklep.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
29 stycznia 2013r. o 13:19
Dokładnie. Przyniosłam żurnal z sukniami ślubnymi. Suknia która kosztowała ponad 10tyś została uszyta za 1000zł z hakiem już dokładnie nie pamietam. Zmieniłam tylko kolor :P Wiadomo, z innych materiałów, ale efekt był boski. Polecam. Zaznaczam, że to było kilka lat temu i ceny mogły ulec zmianie.

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~d niezalogowany
29 stycznia 2013r. o 18:32
Czy mógłby ktoś podać numer do tej Pani z Willowej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sasiadka niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 9:12
Willowa 28 tel 75 7342039
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9902
#halotoja nieaktywny
30 stycznia 2013r. o 11:49
Wiolizna napisał(a): Dokładnie. Przyniosłam żurnal z sukniami ślubnymi. Suknia która kosztowała ponad 10tyś została uszyta za 1000zł z hakiem już dokładnie nie pamietam. Zmieniłam tylko kolor :P Wiadomo, z innych materiałów, ale efekt był boski. Polecam. Zaznaczam, że to było kilka lat temu i ceny mogły ulec zmianie.



Dolaczam sie do powyzszej wypowiedzi. Rowniez zanioslam zdjecie sukni za ok 8.000 i pani uszyla mi praktycznie identyczna za ponad 1000. Efekt byl nieziemski. Reakcja przyszlego meza bezcenna. Polecam ten zaklad.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gośka niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 12:09
a moją szyła pani ze złotoryji.salon mody ślubnej.miała być do cywilnego ,zwykła "niezwykła"w której będzie można jeszcze gdzieś wyskoczyć,a ja w niej nawet na stragan bym nie wylazła.
nie sadziłam ze w takim salonie tak żle i bez zrozumienia uszyją.identyczna w sklepie kosztowała 80 zł ale ecru nie było.ja za swoją dałam ponad 400 zł.ale cóż jak gapa to płaci:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~była panna młoda niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 20:03
szyłam suknie na willowej i powiem tak: gdybym miała jeszcze raz wychodzić za maż i szyć suknie to stanowczo NIE ! Perypetii było co niemiara, i co z tego że pani szyła na podstawie katalogu,skoro miała swoje pomysły na oszczędność. Spódnica poprawiana naście razy a gorset po prostu skopany bo miał być z jednego kawałka ale po co ? skoro można doszyć zapięcie na szyi... Zapłaciłam 1500zł ale zadowolona nie byłam. Nie polece napewno.

szkoda nerwów na przymiarki i poprawki :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~di niezalogowany
27 marca 2014r. o 11:04
Po co tracić kasę na szycie tanie i bardzo ładne suknie tel.609988395
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.