Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Siłownia Artystyczna robi wycisk!
~zacofany moher niezalogowany
6 lutego 2013r. o 0:50
Jakoś nie mam zrozumienia dla tego czegoś, co się teraz nazywa sztuką. Według mnie wygląda to tak, jak bawiła się moja córcia w wieku 4 lat.
Ale może się nie znam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
6 lutego 2013r. o 0:54
Dla mnie super!
Bartosza - fotografa, pozdrawiam!
:)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jan niezalogowany
6 lutego 2013r. o 8:21
~zacofany moher napisał(a): Jakoś nie mam zrozumienia dla tego czegoś, co się teraz nazywa sztuką. Według mnie wygląda to tak, jak bawiła się moja córcia w wieku 4 lat.
Ale może się nie znam.


ja pier....e dzieci siedzą przed kompem albo grandzą po klatkach - źle!!!, chodzą na zajęcia coś ze sobą robią- też źle!!!
opamiętaj sie kobieto!!! daj na msze, zrób cos ze sobą i przestań ględzić!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan Kulturysta niezalogowany
6 lutego 2013r. o 9:25
Drogi "zacofany moherze" przyjdź do SIŁOWNI ARTYSTYCZNEJ - "zrozumienie" trzeba tak samo trenować jak mięśnie. Ah i przy okazji nadamy Ci nowe imię, bo twoje aktualne jest chyba nie na miejscu...

z wyrazami szacunku i z dozą kultury
Jan Kulturysta[img=1360139129_fvk99r7.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;) niezalogowany
6 lutego 2013r. o 10:09
o co kaman z ta pierwsza opcja ?:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2013r. o 10:12
Karolina i Mario-jesteście wielcy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2013r. o 10:17
Założenie kawałka kartonu to sztuka no rzeczywiście. Tak samo jest z różnymi wystawami w BOK MCC. Jakieś bohomazy z gliny ... wielka sztuka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
6 lutego 2013r. o 13:52
Dobrze że uczy ktoś dzieci "z byle czego zrobić coś" to jest kreatywność.W ten sposób dzieci rozwijają swoje przyszłe talenty.Stają się bardziej odważne i ciekawe świata .
Brawo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego