Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gabinet internistyczny w Centrum Medycznym STOMADENT
~Anonim niezalogowany
6 lutego 2013r. o 10:33
Drobne uzupełnienie - zabierzcie ze sobą pieniążki bo są to usługi w pełni odpłatne ( nie ma wzmianki o refundacji NFZ)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
6 lutego 2013r. o 12:01
Pieniądze to nie wszystko. Dobry lekarz to jest to. Pracowałam z p. Konefałem i naprawdę jest świetnym lekarzem. Przede wszystkim lubi to co robi i szanuje pacjentów. Pozdrawiam. !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Izabela niezalogowany
6 lutego 2013r. o 12:07
a ja miałam styczność z Panią doktor na SOR i również miło wspominam kontakt z nią mimo, ze byłam wystraszona.
Zajęli sie mną bardzo dobrze.Przy okazji dziękuję :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kali niezalogowany
6 lutego 2013r. o 12:47
No ja tez miałem do czynienia z Panią doktor nie polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
6 lutego 2013r. o 14:31
Ja korzystałam z usług pani doktor jak przyjmowała w jednej z przychodni w b-cu. I nie polecam.a co dopiero za to płacić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaś niezalogowany
6 lutego 2013r. o 14:44
Moja mama była pacjentką dr Konefała i naprawdę zajmował się nią do końca. Był na każde zawołanie mimo iż państwowo jak to mówicie i bez pieniędzy. Szkoda że tacy dobrzy lekarze musieli odejść z naszego szpitala. Pozdrawiam Doktorze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2013r. o 14:49
~Jaś napisał(a): Moja mama była pacjentką dr Konefała i naprawdę zajmował się nią do końca. Był na każde zawołanie mimo iż państwowo jak to mówicie i bez pieniędzy. Szkoda że tacy dobrzy lekarze musieli odejść z naszego szpitala. Pozdrawiam Doktorze.


Może musiał odejść, może nie musiał ...teraz przeszedł na komercję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agnieszka niezalogowany
6 lutego 2013r. o 15:35
a ja leczyłam się u pani doktor i polecam, pomogła mi a chodziłam do wielu lekarzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.