Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pączek za free w tłusty czwatek
1
emem
7 lutego 2013r. o 19:38
~ napisał(a): ylko przykre ,ze jakaś pogarda Polaków do polskiego języka,już to kiedyś przerabialiśmy,czyżby znowu nadchodziła ta dziwna mania?Takie niepotrzebne wtrącanie obcych wyrazów czyni mowę ojczystą podobną do ładnej twarzy obsypanej pryszczami.


Mam nadzieje, ze nie zjadles zbyt duzo donutow, bo slodkiego wychodza pryszcze :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zawiedziona niezalogowany
7 lutego 2013r. o 21:59
~ napisał(a): to jest Twój problem ze swoją starością ,a jak się promujesz ze swoimi ciastami to nie ten dział :>


Dlaczego obrażasz osobę ,która ma rację???Furtak może i ma dobre wypieki ,ale niestety nie trafiłam u nich na świeże ciasto :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3028
#clasta nieaktywny
8 lutego 2013r. o 10:03
te wczorajsze paczki z tej cukierni byly porazka...wydalam 30 zl i prawie wszystkie poszly do kosza.....one byly pieczone coanjmniej dzien wczesniej....nie polecam, dodam ze to nie pierwsza taka sytuacja...ale wczoraj w Tlusty Czartek powinni sie byli bardziej postarac jednak....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 10:10
clasta napisał(a): te wczorajsze paczki z tej cukierni byly porazka...wydalam 30 zl i prawie wszystkie poszly do kosza.....one byly pieczone coanjmniej dzien wczesniej....nie polecam, dodam ze to nie pierwsza taka sytuacja...ale wczoraj w Tlusty Czartek powinni sie byli bardziej postarac jednak....

no właśnie clasta oczywiste jest, że jest na odwrót ;) jak ktoś chce zjeść naprawdę pysznego pączka, to na pewno nie w Tłusty Czwartek, bo wtedy piekarze i cukiernicy niestety idą w ilość, a nie jakość. przykre niestety.
choć ja akurat zjadłam wczoraj dobrego pączusia, a i dzisiaj wsunę jednego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 10:21
~ napisał(a): Co to znaczy? :"słodkiego wychodza pryszcze"? weż ty sie doucz


Po pytaniu dwukropek, po którym jest znowu pytanie??Następne pytanie z małej litery !
A co to znaczy "weż"? Polonista za dychę!! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jolka niezalogowany
8 lutego 2013r. o 10:25
clasta napisał(a): te wczorajsze paczki z tej cukierni byly porazka...wydalam 30 zl i prawie wszystkie poszly do kosza.....one byly pieczone coanjmniej dzien wczesniej....nie polecam, dodam ze to nie pierwsza taka sytuacja...ale wczoraj w Tlusty Czartek powinni sie byli bardziej postarac jednak....
w takim razie musiały być dużo starsze niż 1 dzień, 1 dniowe pączki są nadal smaczne jesli ciasto było dobre,, baa przeciez piekąc domowe nie zjadamy wszystkich na raz tylko czasem stoja do tygodnia i są pyszne.. faktycznie porażka, też kiedys kupiłam stare ciastka tam i wiecej nie poszłam. Cóż za lekkomyślnośc ze strony właścicieli..dobrze ze są inne cukiernie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 10:35
~ napisał(a): to jest Twój problem ze swoją starością ,a jak się promujesz ze swoimi ciastami to nie ten dział :>


Masz coś z mózgiem?gdzie napisałam .że polecam moje ciasta? Po prostu pieke w domu bo zdarzało mi sie kupić w tej cukierni zeschłe ,stare, woniejące zwietrzałością wyroby ,więc juz nie kupuje i tyle ,a domowe zdrowsze.Dotarło do mózgu?

Zmoderowano 08.02.2013 godz.12:43 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 11:37
~ napisał(a): no właśnie clasta oczywiste jest, że jest na odwrót ;) jak ktoś chce zjeść naprawdę pysznego pączka, to na pewno nie w Tłusty Czwartek, bo wtedy piekarze i cukiernicy niestety idą w ilość, a nie jakość. przykre niestety.
choć ja akurat zjadłam wczoraj dobrego pączusia, a i dzisiaj wsunę jednego :)


No ,nareszcie ,Twoja wypowiedż mi sie podoba, jest prawdziwa i nienaciągana , wczoraj pączuś ,dzisiaj pączuś ,to rozumiem a nie jak niektórzy bujają ,że 15 od razu.:}

Zmoderowano 08.02.2013 godz.12:43 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego