Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pączek za free w tłusty czwatek
~zula999 niezalogowany
8 lutego 2013r. o 11:41
~ napisał(a):
clasta napisał(a): te wczorajsze paczki z tej cukierni byly porazka...wydalam 30 zl i prawie wszystkie poszly do kosza.....one byly pieczone coanjmniej dzien wczesniej....nie polecam, dodam ze to nie pierwsza taka sytuacja...ale wczoraj w Tlusty Czartek powinni sie byli bardziej postarac jednak....

no właśnie clasta oczywiste jest, że jest na odwrót ;) jak ktoś chce zjeść naprawdę pysznego pączka, to na pewno nie w Tłusty Czwartek, bo wtedy piekarze i cukiernicy niestety idą w ilość, a nie jakość. przykre niestety.
choć ja akurat zjadłam wczoraj dobrego pączusia, a i dzisiaj wsunę jednego :)

Może nie na ilość bo jakość też jest ważna,ale jakim cudem upiec kilka tysięcy pączków w 2-3 godz?Normalne,ze trzeba to zrobić przynajmniej 12godz wcześniej inaczej nie da rady bo każdy chce tego pączka kupić z rana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zula999 niezalogowany
8 lutego 2013r. o 12:29
Niektórzy są w błędzie,wszelkie ciasta tortowe najlepsze są na następny dzień,wtedy się ,,przegryzą"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zula999 niezalogowany
8 lutego 2013r. o 12:33
A jak pieczesz ciasto wieczorem i zaraz po wyciągnięciu z piekarnika kładziesz się spać to rozumiem,że rano ono jest już nieświeże ? :P w końcu ciasto jest wczorajsze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 12:43
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~~7 napisał(a):
zbipop napisał(a):
~ napisał(a): Właśnie sobie robię racuchy ,z jabłkami ,niech się schowają ze swoimi pączkami smażonymi nie wiadomo na czym :D
Pączki smaży Cukiernia Furtak i są pyszne, :>



Masz coś z mózgiem?gdzie napisałam .że polecam moje ciasta? Po prostu pieke w domu bo zdarzało mi sie kupić w tej cukierni zeschłe ,stare, woniejące zwietrzałością wyroby ,więc juz nie kupuje i tyle ,a domowe zdrowsze.Dotarło do mózgu?
:> ]wiesz Twoje chaotyczne wypowiedzi pokazują że inteligencja jest równa zeru ,a poza tym stary jest człowiek,pies ,kot -ciasto może być nieświeże i nie wszystko moze Ci imponować



Moje wypowiedzi nie sa chaotyczne,tylko masz cos "na muniu" i nie umiesz czytać ze zrozumieniem.A NIEŚWIEŻE to jest na drugi dzień po upieczeniu takie ciasto ,natomiast to,które kiśnie tygodniami jest stare.Człowiek nie jest stary ,choć niekulturalni osobnicy używają takiego nieładnego okreslenia ,tylko np w podeszłym wieku."Stary" nie powinno dotyczyć osób,lecz przedmiotów nieożywionych ,ciasta TEZ.
skoro kiśnie miesiącami to nie powinno wonieć zwietrzałoscią zastanów się co piszesz,a powinno i niejest na szczęście nie Ty ustalasz reguły w polszczyźnie "na muniu "ha ha dobre :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 13:05
~zula999 napisał(a): A jak pieczesz ciasto wieczorem i zaraz po wyciągnięciu z piekarnika kładziesz się spać to rozumiem,że rano ono jest już nieświeże ? :P w końcu ciasto jest wczorajsze!
masz rację :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 13:18
~ napisał(a):
~zula999 napisał(a): A jak pieczesz ciasto wieczorem i zaraz po wyciągnięciu z piekarnika kładziesz się spać to rozumiem,że rano ono jest już nieświeże ? :P w końcu ciasto jest wczorajsze!
masz rację :]

Wczorajsze a wiec ni świeze, pewna cukiernia w Bolesławcu sprzedaje bułki drożdzowe wczorajsze po obniżonej cenie.A poza tym co innego w domu ,a co innego w sklepi ,w domu jem swoja darmoche nawet na trzeci dzień a nie będę płacic za cos co podlega pod gorszą jakość powinno byc tańsze a nie cena z kosmosu .Zgadzam się ,ze dużo zalezy od ciasta, kupiłam kiedys ciastka suche to smierdziały zwietrzałym ,to znaczy wszystkim tylko nie ciastkiem i były twarde jak kość, innym razem skiśnięte[dla niekapującego wyjasniam ,że nie były to ciastka tylko ciasto nadziewane], a więc mocno stare i tyle.Tort ,owszem na drugi dzień super ,ale nie paczki ani inne drożdżowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 13:20
~ napisał(a):
~zula999 napisał(a): A jak pieczesz ciasto wieczorem i zaraz po wyciągnięciu z piekarnika kładziesz się spać to rozumiem,że rano ono jest już nieświeże ? :P w końcu ciasto jest wczorajsze!
masz rację :]
i zazwyczaj kiedy my śpimy cukiernicy pieką ciasta,króre są dostarczane później do sklepów :),niektórzy tego nie mogą ogarnąć .Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 13:23
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~~7 napisał(a):
zbipop napisał(a):
~ napisał(a): Właśnie sobie robię racuchy ,z jabłkami ,niech się schowają ze swoimi pączkami smażonymi nie wiadomo na czym :D
Pączki smaży Cukiernia Furtak i są pyszne, :>



Masz coś z mózgiem?gdzie napisałam .że polecam moje ciasta? Po prostu pieke w domu bo zdarzało mi sie kupić w tej cukierni zeschłe ,stare, woniejące zwietrzałością wyroby ,więc juz nie kupuje i tyle ,a domowe zdrowsze.Dotarło do mózgu?
:> ]wiesz Twoje chaotyczne wypowiedzi pokazują że inteligencja jest równa zeru ,a poza tym stary jest człowiek,pies ,kot -ciasto może być nieświeże i nie wszystko moze Ci imponować



Moje wypowiedzi nie sa chaotyczne,tylko masz cos "na muniu" i nie umiesz czytać ze zrozumieniem.A NIEŚWIEŻE to jest na drugi dzień po upieczeniu takie ciasto ,natomiast to,które kiśnie tygodniami jest stare.Człowiek nie jest stary ,choć niekulturalni osobnicy używają takiego nieładnego okreslenia ,tylko np w podeszłym wieku."Stary" nie powinno dotyczyć osób,lecz przedmiotów nieożywionych ,ciasta TEZ.
skoro kiśnie miesiącami to nie powinno wonieć zwietrzałoscią zastanów się co piszesz,a powinno i niejest na szczęście nie Ty ustalasz reguły w polszczyźnie "na muniu "ha ha dobre :>


Dalej nie potrafisz czytac ze zrozumieniem,pisze o 'cieście" ,które kisnie a nie o ciastkach, choć ciastka kupiłam zwietrzałe a ciasto skisłe ,Boze ,co za "nieogar" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza