Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAZapraszamy
REKLAMA Praca w Gerresheimer
BolecFORUM Nowy temat

Wycena domu - przekręt

5413
Przemyslaw 16 lutego 2013r. o 16:18
Zgadzam się z przedmówczynią .Terminy obowiązują ce petenta urzędów są zdecydowanie nieadekwatne do potrzeb.W tej sprawie poprzez taki kruczek sąd nawet jej nie rozpatrywał.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ 16 lutego 2013r. o 16:50
kłóćcie się ile chcecie ale ja bym za ten nie dała tyle co sobie właściciel wymyślił.
wg mnie to za max.300tys sprzedałby teraz.może i pare tys.mniej.O działkach nie mówie,to osobna sprawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~biegła z wyceny 16 lutego 2013r. o 16:55
No pewnie ,dostał by max. 222600zł.Razem z działkami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ 16 lutego 2013r. o 17:00
polskie -prawo mówi wyraźnie że dla celów proceswocyh podaje sie adres w Polsce. jak ktoś nie poda to sam sobie szkodzi. Przy takiej kasie to bym sobie adwokata załatwił i on by odpowiadał na pisma z prokuratury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Barbara 20 lutego 2013r. o 20:23
w sprawach sądowych i adwokaci popełniają błędy...chociaż może akurat terminów starają się pilnować.... piszemy tu o poważniejszych sprawach....nie powinno być tak.... że polskie procedury prawne są ułatwiają życie instytucjom a gnębią prywatną osobę.W takiej walce zawsze jednostka jest słabszą stroną.... gdy do tego dodamy nierzetelność służb mających bronić sprawiedliwości... wynik jest znany... tylko gdzie w tym wszystkim prawda i sprawiedliwość?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogdan 21 lutego 2013r. o 20:31
WNIOSEK
o wszczęcie postępowania w sprawie o podejrzenia popełnienia przestępstwa z art. 233 § 4 k.k.
Działając w imieniu Bogusława Biedrzyńskiego (pełnomocnictwo w załączeniu) zawiadamiam o podejrzeniu popełnienia przestępstwa i wnoszę w imieniu mojego Mandanta o:
1. wszczęcie postępowania przygotowawczego i podjęcie niezbędnych czynności dowodowych w celu ustalenia popełnienia przez Jerzego Karpińskiego przestępstwa polegającego na tym, że:
jako biegły sądowy powołany przez Sąd Rejonowy w Bolesławcu w sprawie pod sygn. akt I Ns 419/08 oraz przez Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze w sprawie o sygn. akt II Ca 54/12 złożył w dniu 25 sierpnia 2010 r. w Bolesławcu oraz w dniu 9.07.2012 r. w Jeleniej Górze fałszywe opinie, tj. opinie wyraźnie sprzeczne z aktualnym stanem wiedzy z zakresu wyceny nieruchomości i faktycznie dokonał oceny w oparciu o wyraźnie błędną
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~keri 23 lutego 2013r. o 10:22
Nie każdy z osób wypowiadajacych się na form rozeznaje złożoność sprawy.Problem polega na tym, że Pan Bogusław ma po raz pierwszy do czynienia z systemem. Jego wiedza i doświadczenie w tym zakresie jest znikoma. Ma za to dowody, że w jego sprawie wstąpiły nieprawidłowości lub przekręt, co ma wpływ na orzeczenie sądu.Uczciwych adwokatów jest mało.
Polski Wymiar Sprawiedliwości, jest najczesiej niesprawiedliwości.
Na ten temat można pisać tzw książki, z przytaczaniem dowodów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sasiad bogdana 23 lutego 2013r. o 12:14
bogdan chciał obrobić swoją rodzinę i na całe szczęście sąd się na nim poznał, trzeba walczyć z takimi oszołomami, dla których liczy się tylko kasa, kasa, a nic dla rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.