Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wycena domu - przekręt

~Bogdan niezalogowany
5 marca 2013r. o 6:03
ZALETY TEJ ALTANKI.TRZY KONTYGNACJE. Pomoc dla rzeczoznawcy do wyceny domu. Dom w Trzebieniu ul.kolejowa 7. W kwietniu 2010 r. wreczylem to pismo Panau Jerzemu K. o zaletach i materialach z ktorych zostal ten dom wybudowany. 1.Dom zaszpachlowany szpachla firmy Relius.25 kg worek kosztowal 65 DM. 250 m/2 scian. 2.dom zostal zaszpachlowany z siatka plastikowa. 3.Na dom zostal nalozony tynk 3/5 milimetra” Raibepuz „ orginal firmy Relius.40 kg . Obecnie 70 euro. Przywieziony z niemiec. 4.Dom caly zostal zagruntowany gruntem firmy „Relius”. 5.Sciany sa ocieplone welna mineralna grobosci 8.cm. 6.Stropy zostaly zamowione gotowe na wymiar w firmie w Trzebieniu. 7.Na 2 dzialki zostala nawieziona kora i ziemia. Dzialki sa wyzsze o 20 cm. 8.Na posesii w ziemi znajduja sie zbiorniki 20.000 tys litrow do wylapywania wody deszczowej. 9.piwnica,parter,pietro ma osobne zasilanie wodne, elektryczne i ogrzewcze. 10.Na posesii zostalo polozone 250 m/2 kostki o nazwie „starobruk „ o wartosci 50.000 tys .zlotych. zakup kostki i prace. 11. W domu w Trzebieniu znajduja sie okna z 3 trzema szybami. 12. W calym domu na stropach jest ocieplenie 5 cm styropian. 13. Ogrzewanie domu jest wykonane z rur miedzianych. 14. Woda w domu jest wykonana z rur plastikowych. 15. W calym domu jest zalozony alarm. 16. Posesja jest oswietlona . 17. Dzialka budowlana bez medii 40 tysiecy jedna w gminie . 18. W calym domu sa poprowadzone kable do ogrzewania elektrycznego. 19. dom ogrzewany jest piecem firmy” visman „i tradycyjnym. 20. Dom posiada kominek 18 KW ktory ogrzewa caly dom. 21. Dom posiada podgrzewacz przeplywowy. 22. Stolarka zrobiona jest na zamowienie . 23.Drewutnia ,sklad na drewno do kominka kosztowala 7000 zl 24.w duzym pokoju znajduja sie na podlodze deski o grubosci 3,2 cm. [img=1362459825_pbce08g.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
5 marca 2013r. o 6:27
~Bogdan napisał(a): ZALETY TEJ ALTANKI.TRZY KONTYGNACJE. Pomoc dla rzeczoznawcy do wyceny domu.


Bogdanie, po co Ci rzeczoznawca, przecież dotychczas przegrałeś wszystkie sprawy i widzę, że nie masz pomysłu co dalej zrobić. Co więcej praktyka pokazuje że sprawy przegrywasz na własne życzenie, nie zaskarżając w terminie wyroków, czy postanowień, które są dla Ciebie niekorzystne.

Nie przedstawiłeś również żadnych dowodów na to, że coś nieprawidłowego jest w postępowaniu prowadzonym przed sądem, obiecywałeś udostępnić wyroki, opinię rzeczoznawcy, a dotychczas nic nie pokazałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2013r. o 7:49

Przykro mi że ,ktoś może zapomnieć o własnych dzieciach .Z tego co wiem a na wsi wszystko wiedzą ,to Bogdan ma dwie dorodne i chyba już dorosłe córki.Zna je cały Trzebień .Wielokrotnie były w swoim domu z matką.Wystarczy więc mydlenia oczu.To wielki pan Bogdan nie wie ,że jego córka odbywała staż w Urzędzie Miasta w Bolesławcu .Nie mieści mi się to w głowie ale może nie mówimy o tym Bogdanie.Może tamten Bogdan wbudował sam inny dom z własnych pieniędzy w Gdańsku. A gdzie pracuje pan Bogdan i ile zarabia może ktoś wie a może sam zainteresowany powie nam co to za praca i w jakim zawodzie -to bardzo ciekawe.Oczywiście praca nie hańbi ale w Niemczech nie ma mniejszej płacy jak 1200 euro ,chyba że będzie to zasiłek ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogdan niezalogowany
5 marca 2013r. o 11:41
~ napisał(a):
Przykro mi że ,ktoś może zapomnieć o własnych dzieciach .Z tego co wiem a na wsi wszystko wiedzą ,to Bogdan ma dwie dorodne i chyba już dorosłe córki.Zna je cały Trzebień .Wielokrotnie były w swoim domu z matką.Wystarczy więc mydlenia oczu.To wielki pan Bogdan nie wie ,że jego córka odbywała staż w Urzędzie Miasta w Bolesławcu .Nie mieści mi się to w głowie ale może nie mówimy o tym Bogdanie.Może tamten Bogdan wbudował sam inny dom z własnych pieniędzy w Gdańsku. A gdzie pracuje pan Bogdan i ile zarabia może ktoś wie a może sam zainteresowany powie nam co to za praca i w jakim zawodzie -to bardzo ciekawe.Oczywiście praca nie hańbi ale w Niemczech nie ma mniejszej płacy jak 1200 euro ,chyba że będzie to zasiłek ,

Widze ze rodzinka ex walczy zeby ten przekrent zamiesc pod dywan !!!!! Tu chodzi o czyjes dzieci ; ktorych nie posiadam !!!!! Tu chodzi o przeplacenie wyceny domu 59-700 Trzebien Ul.Kolejowa 7 .Nazwana "altanka"!!! Grunt sie wam pali ? Poczekamy zobaczymy !!!!


Zmoderowano 30.03.2013 godz.9:43 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogdan niezalogowany
6 marca 2013r. o 5:56


Wartosc ALTANKI 59-700 Trzebien Ul.Kolejowa 7. Ta Siwa Schorowana , Pazerna Pani pomogla w obnizeniu wartosci tego domu o 100 %.Nie jestem pierwszy ktorego OSZUKALA !!! Dowody niedlugo UPUBLICZNIE !!![img=1362545303_yeawzwk.gif][img=1362545807_6gp394j.gif]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~real niezalogowany
6 marca 2013r. o 7:17
A oto i pierwszy dowód -artykuł w Nowinach Jeleniogórskich z dnia 29.01.2013 dostępny również na stronie nr.5 pan Bogdan Biedrzyński pisze (Budowaliśmy go dla siebie,żeby mieć gdzie na starość wrócić ,albo dzieciom przekazać ) Tytuł artykułu ,,Biegły mnie oszukał,,drugi słupek,czternasta linijka od góry. Bez komentarz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~real niezalogowany
6 marca 2013r. o 8:57
Sam pan przedstawił dowód ,że pan kłamie w sprawie własnych dzieci ,to kto panu teraz uwierzy w innych sprawach .To oczywiste że nie posiada pan żadnych dowodów ,bo dawno by je pan przedstawił a nie zasłaniał się rodzinką .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogdan niezalogowany
6 marca 2013r. o 15:43
~real napisał(a): Sam pan przedstawił dowód ,że pan kłamie w sprawie własnych dzieci ,to kto panu teraz uwierzy w innych sprawach . A UWIERZY !!!!To oczywiste że nie posiada pan żadnych dowodów ,bo dawno by je pan przedstawił a nie zasłaniał się rodzinką .

Widze ze rodzinka ex walczy zeby ten przekrent zamiesc pod dywan ! Tu chodzi o czyjes dzieci ; ktorych nie posiadam ! Najpier Siwa ,Schorowana Zrobila przekrent z wycena mojego domu !!!! A teraz przypisuje mi jakies DZIECI.Chyba Siwa i Schorowana chce jeszcze zrobic JEDEN przekrent na ALIMENTY ? Morze na Siwa i Schorowana tez Alimenty tez bede placil ? Ma te BABSKO tupet !!!!!Tu chodzi o przeplacenie wyceny domu 59-700 Trzebien Ul. Kolejowa 7 . Nazwana "altanka"! Grunt sie wam pali ? Poczekamy zobaczymy....... Przectawiam ogrod przy tej Altance,1603 m2 biegly sadowy Jerzy K . te dwie dzialki wycenil na 31 600,-zl.


Zmoderowano 30.03.2013 godz.9:43 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza