Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wycena domu - przekręt

~Bogdan niezalogowany
10 marca 2013r. o 15:56
~ napisał(a): Sad i prokuratura boleslawiecka to porażka
http://www.aferyprawa.eu/Wyceny/Jelenia-Gora-Rzeczoznawca-Sadowy-Jerzy-Karpinski-dopuscil-sie-przestepstwa-przy-wydaniu 1. Sprostowanie protokołu posiedzenia jawnego Sądu z dnia 1.07.2011r. na str. 13 w zakresie zeznań uczestniczki postępowania poprzez wpisanie po słowach „Na pytanie Sądu uczestniczka postępowania zeznaje:” w miejsce słów „Moje oszczędności w kwocie 100 zł są w banku” wpisanie słów „Moje oszczędności w kwocie 100 tysięcy złotych są w banku”.
2. Uzupełnienie protokołu posiedzenia jawnego Sądu z dnia 1.07.2011r. na str. 12 w zakresie zeznań uczestniczki postępowania poprzez dopisanie po słowach „Na pytanie pełnomocnika wnioskodawcy uczestniczka postępowania zeznaje:” w zdaniu „Oszczędności, które mam, odkładałam przez lata”, słów „… przez 10-15 lat”.
Sedzia sadu w Boleslawcu nie uznal tych 100 000 ,-zl jako majatek wspolny !!!! A moj majatek odrebny za ktory w calosci wybudowalem ten dom w 59-700 Trzebien Ul. Kolejowa 7 ,uznal za nasza wspolnosc majatkowa !!!! To "Bronislawa B". tez znalazla dojscie do sadu w Boleslawcu !!!! To "Bronislawa B." maczala lapska w zanizeniu wartosci tego " DOMU" o 100 %. DOM ZA 223 600,-ZL W TYM DWIE DZIALKI 1603 M2 O WARTOSCI 31 600 ,-ZL C.D.N.


Zmoderowano 30.03.2013 godz.9:45 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2013r. o 19:39
jak na taki mały budyneczek , tak na oko 90 metrów ,to cena została zawyżona o 100 %
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10530
#ewaklos2 nieaktywny
10 marca 2013r. o 20:19
o zgrozo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogdan niezalogowany
11 marca 2013r. o 8:11
~Bogdan napisał(a):
~ napisał(a):
Przykro mi że ,ktoś może zapomnieć o własnych dzieciach .Z tego co wiem a na wsi wszystko wiedzą ,to Bogdan ma dwie dorodne i chyba już dorosłe córki.Zna je cały Trzebień .Wielokrotnie były w swoim domu z matką.Wystarczy więc mydlenia oczu.To wielki pan Bogdan nie wie ,że jego córka odbywała staż w Urzędzie Miasta w Bolesławcu .Nie mieści mi się to w głowie ale może nie mówimy o tym Bogdanie.Może tamten Bogdan wbudował sam inny dom z własnych pieniędzy w Gdańsku. A gdzie pracuje pan Bogdan i ile zarabia może ktoś wie a może sam zainteresowany powie nam co to za praca i w jakim zawodzie -to bardzo ciekawe.Oczywiście praca nie hańbi ale w Niemczech nie ma mniejszej płacy jak 1200 euro ,chyba że będzie to zasiłek ,

Naliczenie wynagrodzenia za luty 2008 roku.Czas pracy 18 godzin.Kwota laczna brutto 890,52 euro. Ustawowo netto 752,48 euro.Przelew Postbank (GIRO) 655,96 EURO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOM za 223 600 ,-zl 59-7oo Trzebien ul. Kolejowa 7,w tym dwie dzialki 1603 m2 za 31 600,-zl. Bronislawa B. maczala lapy w zanizeniu wartosci tego domu o 100 %. C.D.N.


Zmoderowano 30.03.2013 godz.9:46 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2013r. o 9:52
Nie wiem czyje wynagrodzenie pan przedstawił za miesiąc luty 2008.Wygląda na to że to pan tyle zarabiał ,nie wiem tylko gdzie i w jakim zawodzie napewno nam pan to zdradzi, bo im bardziej będzie pan robił z tego tajemnicę tym szybciej wyjdzie to na jaw .Według skromnych wyliczeń pańska żona w 2008 r powinna zarabiać 1965 euro netto.To jest bardzo proste wyliczenie.Jeżeli według pana za samo sprzątanie dostawała na rękę około 650 euro ,to proszę dodać kolejne 650 e za sprzątanie i gotowanie w domu i kolejne 650 e za opiekę nad pańskimi dziećmi (których pan nie posiada).Chyba zaniżyłem kwotę za opiekę ,bo stawka wynosi 120 e miesięcznie. Radzę również zapoznać się z procentami, ile to jest 100 % od wyceny domu .A jaką kwotę alimentów płaci pan na dzieci, czy pokrywają w połowie ich potrzeby.Bo napewno przy rozwodzie zasądzone zostały alimenty .Jak zaczął pan wywlekać prywatne sprawy o rodzinie to proszę pisać całą prawdę . to że komentuje pan sam sobie to każdy widzi.Pewnych rzeczy nie da się ukryć .Prawda zawsze wyjdzie na wierzch .Dziwne że pan o tym nie wie .Nie da się być sędzią we własnej sprawie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2013r. o 10:25
chłopina się wybudował,a kobicina GO w rogi wali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogdan niezalogowany
11 marca 2013r. o 10:38
~ napisał(a): Nie wiem czyje wynagrodzenie pan przedstawił za miesiąc luty 2008.Wygląda na to że to pan tyle zarabiał ,nie wiem tylko gdzie i w jakim zawodzie napewno nam pan to zdradzi, bo im bardziej będzie pan robił z tego tajemnicę tym szybciej wyjdzie to na jaw .Według skromnych wyliczeń pańska żona w 2008 r powinna zarabiać 1965 euro netto.To jest bardzo proste wyliczenie.Jeżeli według pana za samo sprzątanie dostawała na rękę około 650 euro ,to proszę dodać kolejne 650 e za sprzątanie i gotowanie w domu i kolejne 650 e za opiekę nad pańskimi dziećmi (których pan nie posiada).Chyba zaniżyłem kwotę za opiekę ,bo stawka wynosi 120 e miesięcznie. Radzę również zapoznać się z procentami, ile to jest 100 % od wyceny domu .A jaką kwotę alimentów płaci pan na dzieci, czy pokrywają w połowie ich potrzeby.Bo napewno przy rozwodzie zasądzone zostały alimenty .Jak zaczął pan wywlekać prywatne sprawy o rodzinie to proszę pisać całą prawdę . to że komentuje pan sam sobie to każdy widzi.Pewnych rzeczy nie da się ukryć .Prawda zawsze wyjdzie na wierzch .Dziwne że pan o tym nie wie .Nie da się być sędzią we własnej sprawie .

Naliczenie wynagrodzenia za luty 2008 roku.Czas pracy 18 godzin.Kwota laczna brutto 890,52 euro. Ustawowo netto 752,48 euro.Przelew Postbank (GIRO) 655,96 EURO !!!!!!! To placa ex zony. W aktach sprawy znajduje sie te "PISMO "o zarobkach ex z Sadu w Augsburgu. Ex zeznala przed Sadem w Boleslawcu ze zarabia 1350 ,- euro i Sedzia Sadu Cywilnego Ilona K. wziela to za wiarygodne, aniezeli jakis protokol Sadsu w Augsburgu !!!!!! TAK DZIALA SAD W BOLESLAWCU!!!!!! TU CHODZI O PRZEKRENT DOMU W 59-700 TRZEBIEN UL.KOLEJOWA 7! W TYM PRZEKRENCIE BRALA UDZIAL BRONISLAWA .B. C.D.N.


Zmoderowano 30.03.2013 godz.9:46 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2013r. o 15:14
a co pan zeznał przed sądem ,skoro to i tak jest napisane w aktach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza