Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Taksówkarz w Ruchu Palikota
~SYMPATYK RP niezalogowany
11 lutego 2013r. o 19:06
~Zdezorientowany napisał(a): A cóż ten Palikot takiego powiedział, że nie nadaje się do zgwałcenia Nowickiej ?! To chłop powiedział prawdę. Jak się nie nadaje, to znaczy że jej gwałcić nie zamierza. Nowicka obrażona, że jej Palikot gwałcić nie chce ?! Bo już nie wiem o co chodzi w tym erotyku ?
>

Jak o co chodzi.Wygarnął wszystkim że nie mają hamulców w żarciu z koryta.Ponad 100 baniek wyżarli.Za tyle kasy drą ryje ile mogą.Niezależnej prasy nie było i nie ma a te sługusy piszą teksty zlecone.Nie ma kto pogonić dziadostwa.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BB niezalogowany
11 lutego 2013r. o 19:20
A no, co prawda, to prawda. Pewnie wszystkim mydli się oczy "grą wstępną", aby nie mówić o ubóstwie i bezrobociu, gdy inni trzepią kasę. Palikot ma rację, ludzie otrząśnijcie się i zważcie o co poszło, a nie poszło o seks. Wszystkim radzę pilnować własnej du..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie pal kota niezalogowany
11 lutego 2013r. o 19:21
a producent win niech się zajmie produkowaniem wina
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 19:28
~ napisał(a): ale cóż jest recepta...jak się nie podoba taka wiara to można wyjechać gdzie indziej


mi nie podoba się wiara ,żadna .. gdyż jestem niewierzący ;p
mam tak samo prawo mieszkać w swoim kraju jak TY wierzący
i dopóki ja niewierzący będę płacił podatki które zżera Twój kościół to będę go krytykował ile mi się zachce

~ napisał(a): dlaczego palikot nic złego na islam nie powie?


bo Islamiści w Polsce nie wyciągają łap po nieswoje grunty i rząd naszego kraju nie robi im wielomiliardowych prezentów każdego roku , gdzie jednocześnie 30% dzieci żyje w skrajnej nędzy i nie dojada
uwierz mi gd islamiści będą tak bezczelni jak katolicy to napewno Palikot też będzie ich krytykował
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FX niezalogowany
11 lutego 2013r. o 19:53
czy ktoś może mi wskazać chociaż jedną mądrą rzecz jaką zrobił palikot?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 20:05
~FX napisał(a): czy ktoś może mi wskazać chociaż jedną mądrą rzecz jaką zrobił palikot?



nie, ale za to jaki maja program .... i co jawazniejsze jest on stale ulepszany, a to wszystko dzięki takim mądrym ludziom jak np. pan taksowkarz.... trza tylko zaufać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ Kaliszczak niezalogowany
11 lutego 2013r. o 20:10
~ napisał(a):
~FX napisał(a): czy ktoś może mi wskazać chociaż jedną mądrą rzecz jaką zrobił palikot?



nie, ale za to jaki maja program .... i co jawazniejsze jest on stale ulepszany, a to wszystko dzięki takim mądrym ludziom jak np. pan taksowkarz.... trza tylko zaufać


Ufojcie,ufojcie,ufojcie a my wam za to...nie bójcie się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 20:43
Palikot ani nikt inny spoza kliki ,nic nie zrobi ,bo nikt im na to nie pozwoli ;p

Te knury które obecnie rządzą przy korycie ,jeśli kiedyś się odsuną od niego to tylko po to żeby do koryta mogli dopchać się ich koledzy którzy już nażarli się przed nimi ;p tak będzie to trwać bez końca , raz będzie żarło PO raz Pis aż zeżrą wszystko , a później zeżrą się nawzajem
nam zostanie wąchać smród ich gó..a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.