Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Papież Benedykt XVI abdykuje
~ niezalogowany
11 lutego 2013r. o 19:47
jak dadza dwójke na reke i służbowa komórke w Plusie to ja moge objąc te stanowisko.
I tak nie mam co robić... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 lutego 2013r. o 21:54
~następca napisał(a): Muszę wysłać swoje CV




:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7213
#trol nieaktywny
11 lutego 2013r. o 22:36
Nostradamus i św. Malachiasz przewidział to i przepowiedział niebawem koniec świata. Jaaa, nie wiem jak ja znowu to przeżyje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
11 lutego 2013r. o 22:59
~Bolecnauta napisał(a): Zrobił słusznie, jak nie ma siły. Jan Paweł II był lepszym papieżem.


bo ... ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2013r. o 0:38
nie wiem czy wiecie ale racinger jak był dzieckiem to był w hitler jugend, ciekawi mnie jaki miał stopień i czy miał powieszone w pokoju zdjęcie himmlera, po wojnie chcąc uniknąć odpowiedzialności za zbrodnie wojenne postanowił zostać katolikiem bowiem nie od dzisiaj wiadomo że katolikom się zawsze udaje np. nie znam ani jednego przypadku żeby jakiś biskup odpowiedział za palenie na stosie ludzi w dawnych czasach, no i tak to sobie racinger obmyślił a potem to samo już poszło, awans za awansem i został papieżem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
12 lutego 2013r. o 0:59
ty masz stopień szeregowego. ciekawe jak się z tego wytłumaczysz kiedys
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lutego 2013r. o 1:31
~mir.ko napisał(a):
~Bolecnauta napisał(a): Zrobił słusznie, jak nie ma siły. Jan Paweł II był lepszym papieżem.


bo ... ?

był lepszym chociażby dlatego że dawał ludziom prace, mam na myśli pielgrzymki na których ludzie ustawiali stragany i opychali cydowną wodę albo jakieś medaliki :D

Zmoderowano 12.02.2013 godz.8:20 - powód: złośliwości (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bennek 666 niezalogowany
12 lutego 2013r. o 8:41
[img=1360654893_t5e273f.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.