Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Okna: pomiar, wycena i montaż - gdzie w Bolesławcu?

~klient niezalogowany
11 czerwca 2013r. o 12:38
~ napisał(a): ja wymieniałem w AMMIE. Najlepszą cene zrobili. Tylko trzeba przypilnować pracowników, bo 2 okna źle zamontowali i musieli poprawiać


co to znaczy PILNOWAĆ PRACOWNIKÓW ?? :]
Ma zrobić dobrze i rzetelnie ,a nie fuszerę , bo akurat mu na łapy nie patrze :(

ja korzystałem z firmy na ul.Komuny paryskiej ,w poprzednim mieszkaniu ładnie mi zrobili i cena była ok,w obecnym mieszkaniu też im zlece na jesień wymiane .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2013r. o 14:13
Mi akurat Amma wyliczyła najdrożej a przecież to producent okien i powinien mieć ceny bardzo konkurencyjne.

Byłem na Wróblewskiego (niedaleko GSSCh), mają tam okna 3 firm, Eko najtańsze, jakąś niemiecką (albo niemiecko brzmiącą) i Veka - te ostatnie najdroższe.

Jeszcze jest Jawa ale tam pewien pan średnio miły.

Wszędzie trzeba czekac 3 tygodnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pazdzioch niezalogowany
11 czerwca 2013r. o 15:41
Witam ja tez polecam okna na Zgorzeleckiej7 najtaniej i solidnie naprawde warto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chris niezalogowany
11 czerwca 2013r. o 16:04
Okna polecam firmy BUDVAR ze Zduńskiej Woli(można wejść na stronkę producenta -firma znajduje się na giełdzie,nie są to okna robione w "stodole "). Punkt znajduje się na ul.Asnyka. Nie wiem gdzie są inne punkty tego producenta.Okna montowałem w 2005 i 2006 roku i dalej ładnie się prezentują.Co do jakości montażu w tej chwili nie mogę się wypowiedzieć ,ale jak to bywa z fachowcami trzeba każdego pilnować.U mnie nie było większych problemów.Zwróć uwagę ile komór posiadają,bo cena to nie wszystko.
0.Punkt znajduje się na ul.Asnyka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Waldi niezalogowany
11 czerwca 2013r. o 18:07
Ja tez osobiscie polecam firme z asnyka, można sobie wejsc i poczytac na stronie o firmie budvar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2013r. o 8:25
www.vika-okna.pl wprawdzie z Legnicy,nie z Bol.ale...warto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
12 czerwca 2013r. o 9:04
Tylko EFEKT z ul. Wróblewskiego, solidna firma i bardzo dynamiczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jacek niezalogowany
12 czerwca 2013r. o 10:01
Ja również polecam okna z firmy BUDVAR przedstawiciel znajduje się w Bolesławcu przy ul.Asnyka 4
(punkt lotto oraz PZU). Dodatkowo fachowe doradztwo i pełna profesjonalna obsługa.Gorąco polecam !!!!!!!!!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.