Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zieliński dla TVP Info: Bolesławianie przywykli do limitu psów i kotów
~Malkon niezalogowany
20 lutego 2013r. o 19:15
Dotychczas tarczami pana prezydenta byli wiceprezydenci. Obecnie nieudolnie tłumaczył się sekretarz UM. Nie wiem kto wpadł na pomysł tej uchwały. Autor byłby nominowany do "specjalnego" wyróżnienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mieszkanka niezalogowany
20 lutego 2013r. o 20:24
Każdy człowiek, gdy rozmawia z drugim po raz pierwszy stara się zapamiętać przynajmniej jego nazwisko. To samo powinno dotyczyć sekretarza miasta, tym bardziej że polska dziennikarka dała się wielokrotnie poznać jako prezenterka serwisów informacyjnych. Jestem w stanie zrozumieć, że niewielu znane jest nazwisko Dunin, ale Holecka na pewno tak. Pragnę w tym miejscu przeprosić Panią Danutę Holecką za władze naszego miasta, które nie wiedzą Komu udzielają wywiadu. Pomijam kwestię niewiedzy sekretarza, którą wytknął i porównał Pan Małkowski. Poseł Giertych pomylił "Łyska z pokładu Idy" z "Naszą Szkapą", ale i naszym przywódcom nic nie brakuje jak widać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 20:30
Zielińskiego dawno powinno się zwolnić z sekretarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 20:40
~ANDI napisał(a): Szanowni Państwo !!
Tak naprawdę widać wiele agresji u właścicieli psów i kotów ( a ponoć są "tak wrażliwi" :-) ) i tu kończy się ich czułość jak trzeba sprzątnąć kupę !! wystarczy zwrócić uwagę , to po pierwsze nie ich pies się załatwił a także niema winnych i skaczą wręcz do bicia !! Widać jak miłośnicy zwierząt spacerują o poranku czy z wieczora rozglądając się jak ich pies się załatwia jednocześnie udając, że są zapatrzeni gdzieś tam, tam daleko...Osobiście twierdzę jak i wielu moich znajomych również, że nie mam ochoty sprzątać i wydawać publicznych pieniędzy na sprzątanie miasta !!! Obciążyć właścicieli szczególnie psów dodatkowym podatkiem za sprzątanie(albo upoważnić straż miejską i policję do kontroli czy właściciel spaceruje z psem i jego świerzą kupą !! jeżeli nie to karać ).Po zimie widać jak na chodniku jest ciężko przejść, same odchody(średnia przyjemność wdepnąć w taka niespodziankę)gdzie są wtedy Ci wielce" wrażliwi",jeszcze ani razu nie słyszałem aby z własnej woli i z miłości do zwierzą w pospolitym ruszeniu zapoczątkowali akcję sprzątania miasta z miłości do swoich pupilków!! ZWIERZĘTOM TAK - BRUDASOM NIE !!!!


Popieram wypowiedź oraz w całości się z nią zgadzam !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 20:53
~AREK napisał(a): Czy nikt nie zwrócił uwagi, że kiedy spływa krytyka to nasz Szef chowa się za swoich pracowników, ale kiedy trzeba na przykład śmietnik oddać do użytku to widać go wszędzie w gazetach, telewizji.
Wszelkie klęski to wina pracowników a zasługi jego
Szkoda, że nie pamiętamy o tym przy urnie wyborczej

ZARĘCZAM, BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ ZA ROK! PRZY URNACH,ZA ROK! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 21:00
~Malkon napisał(a): Dotychczas tarczami pana prezydenta byli wiceprezydenci. Obecnie nieudolnie tłumaczył się sekretarz UM. Nie wiem kto wpadł na pomysł tej uchwały. Autor byłby nominowany do "specjalnego" wyróżnienia.

Autorem,KAŻDEJ UCHWAŁY jest Prezydent Miasta .On ją pisze,tworzy,konstruuje, a RADA Miasta przyjmuje ,albo nie.Autorem KAŻDEJ UCHWAŁY jest Prezydent Miasta,pik, Autorem KAŻDEJ UCHWAŁY jest Prezydent Miasta,pik,Autorem KAŻDEJ UCHWAŁY jest Prezydent Miasta...und so weiter :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
20 lutego 2013r. o 21:24
~ napisał(a):
~Henio napisał(a): Jak w temacie ,bolesławianie przywykli( Zielińki to palat)jak roman do burniaka,nagrałeś to?

Jak Zieliński do Nowaka - jesteś BYDLE !
Jak Kuba do Jakuba - wypiłeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 21:28
~ napisał(a):
~Malkon napisał(a): Dotychczas tarczami pana prezydenta byli wiceprezydenci. Obecnie nieudolnie tłumaczył się sekretarz UM. Nie wiem kto wpadł na pomysł tej uchwały. Autor byłby nominowany do "specjalnego" wyróżnienia.

Autorem,KAŻDEJ UCHWAŁY jest Prezydent Miasta .On ją pisze,tworzy,konstruuje, a RADA Miasta przyjmuje ,albo nie.Autorem KAŻDEJ UCHWAŁY jest Prezydent Miasta,pik, Autorem KAŻDEJ UCHWAŁY jest Prezydent Miasta,pik,Autorem KAŻDEJ UCHWAŁY jest Prezydent Miasta...und so weiter :D


Siedzą i czytają i co z tego?
Roman bez Zielińskiego jak bez ręki a Zieliński bez Romana do Lubania !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!