Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podwyżki emerytur i rent
~rencista niezalogowany
20 lutego 2013r. o 20:41
Dobre i to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 21:06
Tak jest każdego roku,nie podniecajcie się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 21:09
Co z tego, jak wszystko podrożało :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 21:36
miało byc lepiej a wyszło jak zwykle czyli kilka do kilkunastu złotych wiecej, co przy obecnej sytuacji i ciągłych podwyżkach zgubi się przy pierwszej lepszej wizycie w aptece lub w sklepie ehhhh...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4553
#Margot2000 nieaktywny
20 lutego 2013r. o 22:16
Po pierwsze....mam nadzieję, że dożyję emerytury a po drugie...mam nadzieję, że podwyżki będą wtedy odczuwalne i chociaż na witaminy wystarczy :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 22:23
Margot2000 napisał(a): Po pierwsze....mam nadzieję a po drugie...mam nadzieję


Mam nadzieję , sie spełnią Twoje nadzieje :P

Jednak o ile się spełni " po pierwsze" to raczej o "po drugie" zadbaj sama!! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4553
#Margot2000 nieaktywny
20 lutego 2013r. o 22:31
Dziękuję za cenną wskazówkę....tylko mowa tu jest o państwowym skarbcu nie o prywatnym ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolo niezalogowany
20 lutego 2013r. o 23:06
Nie ośmieszajcie się.
"Wskaźnik waloryzacji emerytur i rent w 2013 r. wynosi 104,0 % i dotyczy osób, którym świadczenia przyznano w okresie od 1 marca 2012 do 28 lutego 2013 r. .."

A ci, którym przyznano emeryturę przed 1 marca 2012 to niby waloryzacji nie dostaną?
Czytajcie chociaż sami to co piszecie! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.