Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Umiarkowane zainteresowanie szkołą ojców pijarów
~ niezalogowany
1 marca 2013r. o 20:36
~Mama napisał(a): Moje dziecko będzie uczęszczało to do tej szkoły. BARDZO się cieszę z tego powodu. Unikniemy "dzięki Bogu" całej tej patologii która ogarnęła swym zasięgiem wszystkie szkoły i pseudo nauczycieli którym nie chce się uczyć, bo przecież mają kartę nauczyciela, więc po co się wysilać...


Oj mamo, mamo. Nigdy nie będziesz wiedziała czy twoje dziecko uniknie patologii. Tam też się zdarza i to nie rzadko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kornel nie Kornel.Wierzę nie wierzę. niezalogowany
1 marca 2013r. o 21:16
~Mama napisał(a): Moje dziecko będzie uczęszczało to do tej szkoły. BARDZO się cieszę z tego powodu. Unikniemy "dzięki Bogu" całej tej patologii która ogarnęła swym zasięgiem wszystkie szkoły i pseudo nauczycieli którym nie chce się uczyć, bo przecież mają kartę nauczyciela, więc po co się wysilać...
Moja droga, opisujesz fakty i chyba dobrze dla Ciebie i Twojej pociechy. Ponieważ 98% wiary szkolnej z Bolesławca siedzi ściśnięta w 32-osobowych klasach, po to aby Twoje dziecko mogło się wylegiwać w salce 20-osobowej Ojców Pijarów i to "dzięki Bogu" (jak piszesz),a raczej, sorry Herr Bóg, dzięki Piotrowi Romanowi (Alleluja).Ten arcyskromny deal pozwoli Twojej latorośli na, jak piszesz, uniknięcie cyt.: "patologii i pseudo nauczycieli, którym nie chce się uczyć". Ha!, Dodam, że owi nauczyciele, a jest ich kilkuset, podlegają służbowo i finansowo Piotrowi Romanowi –Alleluja, Słońce wzeszło nad Karkonoszami! Pozdrawiam Cię zatem, serdecznie i Twoje poronione wizje światopoglądowe, ciemnogród umysłowy i przywiązanie do jedynie słusznej linii kapciowego magistra politologii z Ratusza. Prezydentem się bywa, człowiekiem się jest. Uf, jak dobrze być po maturze ! Alleluja! Uwierz kochana w Jasną Stronę Mocy i zweryfikuj swój naganny pogląd na życie. Niech Twoje dziecię pozna pastelową radość życia niż ciasną, ciemną szafę dyrektora szkoły.Amen. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7029
#casablanca nieaktywny
1 marca 2013r. o 21:20
~Kornel nie Kornel.Wierzę nie wierzę. napisał(a):
~Mama napisał(a): Moje dziecko będzie uczęszczało to do tej szkoły. BARDZO się cieszę z tego powodu. Unikniemy "dzięki Bogu" całej tej patologii która ogarnęła swym zasięgiem wszystkie szkoły i pseudo nauczycieli którym nie chce się uczyć, bo przecież mają kartę nauczyciela, więc po co się wysilać...
Moja droga, opisujesz fakty i chyba dobrze dla Ciebie i Twojej pociechy. Ponieważ 98% wiary szkolnej z Bolesławca siedzi ściśnięta w 32-osobowych klasach, po to aby Twoje dziecko mogło się wylegiwać w salce 20-osobowej Ojców Pijarów i to "dzięki Bogu" (jak piszesz),a raczej, sorry Herr Bóg, dzięki Piotrowi Romanowi (Alleluja).Ten arcyskromny deal pozwoli Twojej latorośli na, jak piszesz, uniknięcie cyt.: "patologii i pseudo nauczycieli, którym nie chce się uczyć". Ha!, Dodam, że owi nauczyciele, a jest ich kilkuset, podlegają służbowo i finansowo Piotrowi Romanowi –Alleluja, Słońce wzeszło nad Karkonoszami! Pozdrawiam Cię zatem, serdecznie i Twoje poronione wizje światopoglądowe, ciemnogród umysłowy i przywiązanie do jedynie słusznej linii kapciowego magistra politologii z Ratusza. Prezydentem się bywa, człowiekiem się jest. Uf, jak dobrze być po maturze ! Alleluja! Uwierz kochana w Jasną Stronę Mocy i zweryfikuj swój naganny pogląd na życie. Niech Twoje dziecię pozna pastelową radość życia niż ciasną, ciemną szafę dyrektora szkoły.Amen. :>


pokrętna logika! jakieś chore niczym nie poparte dywagacje!

Poczekamy wtedy zobaczymy :)

cynik - człowiek, co zna cenę wszystkich rzeczy, a nie zna wartości żadnej z nich...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MAMA niezalogowany
1 marca 2013r. o 21:26
~ napisał(a):
~Mama napisał(a): Moje dziecko będzie uczęszczało to do tej szkoły. BARDZO się cieszę z tego powodu. Unikniemy "dzięki Bogu" całej tej patologii która ogarnęła swym zasięgiem wszystkie szkoły i pseudo nauczycieli którym nie chce się uczyć, bo przecież mają kartę nauczyciela, więc po co się wysilać...


Oj mamo, mamo. Nigdy nie będziesz wiedziała czy twoje dziecko uniknie patologii. Tam też się zdarza i to nie rzadko.


Oj, niedowiarku...dzieci w tych szkołach mają najlepsze notowania w kraju.[img=1362169367_o1kpzq1.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
1 marca 2013r. o 21:28
~Kornel nie Kornel.Wierzę nie wierzę. napisał(a): Moja droga, opisujesz fakty i chyba dobrze dla Ciebie i Twojej pociechy. Ponieważ 98% wiary szkolnej z Bolesławca siedzi ściśnięta w 32-osobowych klasach, po to aby Twoje dziecko mogło się wylegiwać w salce 20-osobowej Ojców Pijarów i to "dzięki Bogu" (jak piszesz),a raczej, sorry Herr Bóg, dzięki Piotrowi Romanowi (Alleluja).Ten arcyskromny deal pozwoli Twojej latorośli na, jak piszesz, uniknięcie cyt.: "patologii i pseudo nauczycieli, którym nie chce się uczyć". Ha!, Dodam, że owi nauczyciele, a jest ich kilkuset, podlegają służbowo i finansowo Piotrowi Romanowi –Alleluja, Słońce wzeszło nad Karkonoszami! Pozdrawiam Cię zatem, serdecznie i Twoje poronione wizje światopoglądowe, ciemnogród umysłowy i przywiązanie do jedynie słusznej linii kapciowego magistra politologii z Ratusza. Prezydentem się bywa, człowiekiem się jest. Uf, jak dobrze być po maturze ! Alleluja! Uwierz kochana w Jasną Stronę Mocy i zweryfikuj swój naganny pogląd na życie. Niech Twoje dziecię pozna pastelową radość życia niż ciasną, ciemną szafę dyrektora szkoły.Amen. :>



Piękna wypowiedź!
Bardzo mi się podoba:)
Fajna Tylda!
Alleluja!

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2576
#dejwol nieaktywny
1 marca 2013r. o 21:58
~Kornel nie Kornel.Wierzę nie wierzę. napisał(a):
~Mama napisał(a): Moje dziecko będzie uczęszczało to do tej szkoły. BARDZO się cieszę z tego powodu. Unikniemy "dzięki Bogu" całej tej patologii która ogarnęła swym zasięgiem wszystkie szkoły i pseudo nauczycieli którym nie chce się uczyć, bo przecież mają kartę nauczyciela, więc po co się wysilać...
Moja droga, opisujesz fakty i chyba dobrze dla Ciebie i Twojej pociechy. Ponieważ 98% wiary szkolnej z Bolesławca siedzi ściśnięta w 32-osobowych klasach, po to aby Twoje dziecko mogło się wylegiwać w salce 20-osobowej Ojców Pijarów i to "dzięki Bogu" (jak piszesz),a raczej, sorry Herr Bóg, dzięki Piotrowi Romanowi (Alleluja).Ten arcyskromny deal pozwoli Twojej latorośli na, jak piszesz, uniknięcie cyt.: "patologii i pseudo nauczycieli, którym nie chce się uczyć". Ha!, Dodam, że owi nauczyciele, a jest ich kilkuset, podlegają służbowo i finansowo Piotrowi Romanowi –Alleluja, Słońce wzeszło nad Karkonoszami! Pozdrawiam Cię zatem, serdecznie i Twoje poronione wizje światopoglądowe, ciemnogród umysłowy i przywiązanie do jedynie słusznej linii kapciowego magistra politologii z Ratusza. Prezydentem się bywa, człowiekiem się jest. Uf, jak dobrze być po maturze ! Alleluja! Uwierz kochana w Jasną Stronę Mocy i zweryfikuj swój naganny pogląd na życie. Niech Twoje dziecię pozna pastelową radość życia niż ciasną, ciemną szafę dyrektora szkoły.Amen. :>


gratulacje za wypowiedź :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 marca 2013r. o 22:12
~Mama napisał(a): Moje dziecko będzie uczęszczało to do tej szkoły. BARDZO się cieszę z tego powodu. Unikniemy "dzięki Bogu" całej tej patologii która ogarnęła swym zasięgiem wszystkie szkoły i pseudo nauczycieli którym nie chce się uczyć, bo przecież mają kartę nauczyciela, więc po co się wysilać...


"... Mając 14 lat, piłam już kilka razy w tygodniu. Bez większych konsekwencji. Rodzice posłali mnie do żeńskiego liceum sióstr prezentek. Zbieranina niegrzecznych dziewczynek, których normalne licea nie chciały. Wagarowałam. Zaczęły się pierwsze doświadczenia z narkotykami. Pierwsze randki z niegrzecznymi chłopcami od ojców pijarów.

W drugiej klasie zaszłam w ciążę. Euforia! Siostry natychmiast wylały mnie ze szkoły. Wzięliśmy ślub. Mając niecałe 17 lat, zostałam matką. Zostawiliśmy córkę u moich rodziców w Krakowie i ruszyliśmy w Polskę.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/narkopolacy/1,100609,6763476,Opowiem_wam_o_piciu.html#ixzz2MKCgiEGH"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10247
#TA nieaktywny
1 marca 2013r. o 22:17
~ napisał(a):
~Mama napisał(a): Moje dziecko będzie uczęszczało to do tej szkoły. BARDZO się cieszę z tego powodu. Unikniemy "dzięki Bogu" całej tej patologii która ogarnęła swym zasięgiem wszystkie szkoły i pseudo nauczycieli którym nie chce się uczyć, bo przecież mają kartę nauczyciela, więc po co się wysilać...


"... Mając 14 lat, piłam już kilka razy w tygodniu. Bez większych konsekwencji. Rodzice posłali mnie do żeńskiego liceum sióstr prezentek. Zbieranina niegrzecznych dziewczynek, których normalne licea nie chciały. Wagarowałam. Zaczęły się pierwsze doświadczenia z narkotykami. Pierwsze randki z niegrzecznymi chłopcami od ojców pijarów.

W drugiej klasie zaszłam w ciążę. Euforia! Siostry natychmiast wylały mnie ze szkoły. Wzięliśmy ślub. Mając niecałe 17 lat, zostałam matką. Zostawiliśmy córkę u moich rodziców w Krakowie i ruszyliśmy w Polskę.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/narkopolacy/1,100609,6763476,Opowiem_wam_o_piciu.html#ixzz2MKCgiEGH"


Buahahah! Cytować gejzetę aborczą w kwestii Kościoła, to tak jak cytować Playboya w kwestiach wstrzemięźliwości seksualnej... Nie pogrążaj się!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego