Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Msza w kościele przy ulicy Jana Pawła II

~ niezalogowany
6 marca 2013r. o 16:15
~anka napisał(a): ale dlaczego katolik który chce iść do kościoła ma chodzić nie dla księdza?
ja nie rozumiem? to co my ich z podatków wsól utrzymujemy a oni hulaj dusza?
no przecież to jest rzekomo posługa dla ludzi! czy nie?
bo jak nie to dla czego pan, pani i ja mamy za to płacić?
rozumiem ze duchowny to jedyny zawód który nie może podlegać ocenie i weryfikacji?
a guzik z pętelką!!!!!! ksiądz ma być pasterzem, przyciągać ludzi do kościoła i do Boga!!!!
przestałam chodzić do kościoła lata temu bo księża nie pomagali mi w relacji z Bogiem tylko mocno odpychali i przeszkadzali.
może gdybyśmy głośno mówili o swoich oczekiwaniach i wymaganiach względem tej grupy zawodowej to ich usługa byłaby lepsza.



sami nauczyliście księży brać kasę za coś co powinni robić w posłudze a teraz wielkie narzekanie.

temat do zamknięcia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
6 marca 2013r. o 16:32
Skumbria napisał(a):
~anka napisał(a): myślę, że przedmówcy chodziło o poznawanie parafian przez księży w sytuacji kiedy w domu jest ochrzczone dziecko w wieku szkolnym.
faktycznie potem odbywają się przepychanki szantaże kiedy przychodzi czas komunii czy bierzmowania. " nie dopuszczę pani syna do komunii bo pani i pani mąż nie bywacie na mszy sw - ja was nie widzę" - cytat prawie żywcem z klechy.


KK, jest miejscem dla katolikow. Czego pani tam szukala :]


Skumbria.Czy ty jesteś adwokatem tego plebana.Nie słyszałąś nigdy jak co niedziela uprawia polityke w dodatku tę w najgorszym wydaniu.Nie słyszałaś co ludzie mówia po jego kazaniach.Trochę obiektywizmu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3148
#Skumbria nieaktywny
6 marca 2013r. o 16:57
ramaj napisał(a): Skumbria.Czy ty jesteś adwokatem tego plebana.Nie słyszałąś nigdy jak co niedziela uprawia polityke w dodatku tę w najgorszym wydaniu.Nie słyszałaś co ludzie mówia po jego kazaniach.Trochę obiektywizmu.


Ramaj, wkurza mnie hipokryzja tych "katolikow". Moge sie zalozyc, ze nikt nie powiedzial ksiedzu wprost, ze ma mieszane odczucia co do jego kazan. Mozna tez ruszyc zadek i sie przejsc na niedzielny spacer do innego kosciola.

Co do moich podkreslen; mozna o tym problemie (jezeli takowy istnieje) pisac inaczej. No chyba, ze jest sie chamem a nie Katolikiem.



www.szlachetnapaczka.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2013r. o 17:42
ramaj napisał(a): Skumbria.Trochę obiektywizmu.


Jedno nieprzychylne słowo "na kościół" powoduje brak obiektywizmu u Skumbrii i zamienia go w rycerza krzyżowego.:) Skumbria, czy mógłbyś przyjść z chrześcijańską pomocą,być może nieśmiałej założycielce tematu i przekazać księdzu powyższą sprawę?? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3148
#Skumbria nieaktywny
6 marca 2013r. o 22:19
Ktoś napisał: ..i zamienia go w rycerza krzyżowego.:)

tak, marzy mi się św. Inkwizycja ;)



www.szlachetnapaczka.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1547
#erik nieaktywny
7 marca 2013r. o 0:39
Kosciol zostal stosunkowo niedawno odsuniety od panstwa.Ksiadz czesto odpowiada na zaslyszane udreki parafian mozna sie nim zgadzac lub nie.A z tym co wyrabia rzad, NFZ i ci wszyscy zboczency polityczni, musimy zyc na codzien.Gina dzieci z przyzwoleniem wladz.Robia teraz zadyme z Owsiakiem na czele i mieszaja w ludzkich mozgach.Swiat nasz to jest koszyk z dziecmi ,ktorym wszyscy dorosli ADORUJA. Kwakrzy ,wyrazili sie tak wieki temu gdy jeszcze religia byla bezposrednio z zyciem zwiazana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2013r. o 0:46
Skumbria napisał(a):
~anka napisał(a): myślę, że przedmówcy chodziło o poznawanie parafian przez księży w sytuacji kiedy w domu jest ochrzczone dziecko w wieku szkolnym.
faktycznie potem odbywają się przepychanki szantaże kiedy przychodzi czas komunii czy bierzmowania. " nie dopuszczę pani syna do komunii bo pani i pani mąż nie bywacie na mszy sw - ja was nie widzę" - cytat prawie żywcem z klechy.


KK, jest miejscem dla katolikow. Czego pani tam szukala :]
Szukała Boga !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Deniken niezalogowany
7 marca 2013r. o 7:27
Witam.
Rzeczywiście ten pan ksiadz troszke przesadza z tą polityką.
Przeprowadziłem sie do Bolesławca rok temu na ul.Jana Pawła 2 i powiem ? Wam,ze ten ksiadz odpycha czasami od kościoła...tą polityką z ołtarza,to nie jest miejsce do tego.
Ja,przychodze do Kościoła zeby Boga poznawać a nie słuchac tego co kazdy z nas w tv słyszy.
Miałem juz pare momentów ,ze chciałem wyjsc ze mszy na ul.Jana Pawła 2 ze wzgledu na tresci kazania tylko żona mnie zatrzymała.
Na wsiach jest jeszcze gorzej tam dopiero pan ksiadz czuje sie lepiej niz sołtys,każe płacic za prąd w kosciele i plebanii i zamiast sprzatania kosciola przez mieszkancow żada po 60 zł na rok od każdego tak jest np we Włodzicach ,masakra.
Biedny Benedykt zrezygnowal bo widzi ,ze Kosciół sie wali i nie chce stać na czele tego dziadostwa.
Kasa Kasa I Kasa i bzykanie dzieci.Mieliby żony jak w wyznaniu Prawosławnym lub jak Protestanci(zielonoswiątkowcy) nie byłoby tego.
A Bazylika Mniejsza caly dzien zamknieta a złodzieje po drugiej stronie ulicy sie wielkim murem odgrodzili od ludzi....a są przeciez dla nas.Masakra!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie