Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Turnusy dla wybranych
~Zainteresowana niezalogowany
8 marca 2013r. o 14:25
Czy boleslawiecki PCPR, zdaje sobie sprawe, ze to jest nie zgodne z prawem ? NIE moga dac dofinansowanie jedynie tym co biora udzial w projekcie. Mam wrazenie, ze nadal nie wiedza o co chodzi. Moze NIK wytlumaczy na czym rzecz polega.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2013r. o 15:22
Cyt. "Dotyczy to przede wszystkim zaopatrzenia w przedmioty dzięki, którym możliwe jest samodzielne funkcjonowanie osób niepełnosprawnych"

My też chcemy ,żeby dzieciaki w przyszłości funkcjonowały samodzielnie. Dlatego walczymy o nie każdego dnia. Też chcemy być w gronie wybrańców i co roku nie martwić się skąd weźmiemy pieniądze na turnusy. Co mamy zrobić,żeby nimi być ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2013r. o 18:58
Święte słowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Goniu niezalogowany
8 marca 2013r. o 19:14
Ja już staram się 7 rok na turnus i jestem na 1 grupie i według przepisów powinienem dostawać dofinansowanie co rok ale zawsze dostaje tą samą odpowiedz nie ma pieniędzy na dofinansowanie Pani Marecka kierowniczka tej placówki traktuje P.C.P R jako swoją własność przyznaje dofinansowanie tylko wybranym przez siebie osób lub placówek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja też niezalogowany
8 marca 2013r. o 19:33
ale to żadna nowość tak jest od bardzo dawna tylko nikt za to sie zabrać nie chce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tutejszy niezalogowany
8 marca 2013r. o 19:52
To może Pan Starosta tutaj poszuka oszczędności i powali betonowe układy, my młodzi czekamy tylko proszę nam dać szanse mamy ciekawe pomysły, i nie po to aby się dzielić z innymi aby ci mówili że są ich i błyszczeli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zainteresowana niezalogowany
8 marca 2013r. o 20:49
Nie mam zamiaru zostawic tej sprawy. Podzielono doroslych na lepszych i gorszych. I az dziw bierze, ze w PCPR nie posiadaja podstawowej wiedzy. A Rada Powiatu uchwala cos i tak naprawde nikt nie orientuje sie, ze pewne punkty z uchwaly naruszaja prawo.

Prosze o to link z posiedzenia, a tak na marginesie, nie ma tam zadnego prawnika ?


http://powiatboleslawiecki.pl/images/sesje/28%20%20lutego%202013/sesja02/Urp_164_projekt.pdf


Powtarzam jeszcze raz, NIE MOGA , przyznac dofinansowania jedynie tym co biora udzial w projekcie z EFS !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Majka niezalogowany
8 marca 2013r. o 22:19
~Goniu napisał(a): Ja już staram się 7 rok na turnus i jestem na 1 grupie i według przepisów powinienem dostawać dofinansowanie co rok ale zawsze dostaje tą samą odpowiedz nie ma pieniędzy na dofinansowanie Pani Marecka kierowniczka tej placówki traktuje P.C.P R jako swoją własność przyznaje dofinansowanie tylko wybranym przez siebie osób lub placówek.


Akurat z tą wypowiedzią sie nie zgadzam .Pobuszowałam po internecie i wiem ze srodki z PFRON roZdzielane są zle odgornie, bo nie uwzględniają ilosci osob wymagających zaopatrzenia w sprzet niezbędny do zycia codziennego w danym rejonie .Dlatego niektore rejony nie wiedza co robic z pieniedzmi a inne maja długi w sklepach medycznych. Warto poczytac zanim cos sie napisze I POPYTAC W SKLEPACH MEDYCZNYCH.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza