Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odpowiedzialni za utrzymanie dróg i chodników
217
#Anonim217 nieaktywny
12 marca 2013r. o 18:02
Wszyscy zarządcy dróg maja odśnieżanie głęboko w kiszce stolcowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3335
#aspera nieaktywny
12 marca 2013r. o 18:54
za większość odpowiada prezydent, no to trzeba zakasać rekawy Panie prezydencie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
12 marca 2013r. o 19:43
mieszkając przy drodze miasta SERDECZNIE DZIĘKUJE za odśnieżanie mojej ulicy i to nie mówie poto aby drwić choć się czasami zastanawiam po co polną drogę odśnieżać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hihi niezalogowany
12 marca 2013r. o 20:44
właśnie teraz pada śnieg
przed chwilą wróciłem
ulice różnych administratorów niczym sie nie różnią
oni wszyscy nie robią po prostu nic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Christoff niezalogowany
12 marca 2013r. o 21:24
~mieszkaniec napisał(a): mieszkając przy drodze miasta SERDECZNIE DZIĘKUJE za odśnieżanie mojej ulicy i to nie mówie poto aby drwić choć się czasami zastanawiam po co polną drogę odśnieżać


Na mojej polnej drodze (ul. Herberta) widziałem tej zimy ślad pługa 2 razy (słownie: DWA) ale i za to chciałem Panu podziękować Panie Prezydencie Roman.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~N/a niezalogowany
12 marca 2013r. o 22:34
Chcemy płacić mniej dla powiatu za np rejestrację pojazdu i inne takie mamy drogi z pozdrowieniem dla wszystich kierowców:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~+ niezalogowany
13 marca 2013r. o 6:22
I po co to wszystko, dziś rano o 5:30 i tak nie można było dostac się do pracy, chodniki zasypane a drogowcy śpią w najlepsze :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~x niezalogowany
13 marca 2013r. o 8:02
Witam.Jednego nie rozumiem,jak rozmawia sie z ludzmi do slychac bardzo czesto krytyke obecnych wladz i nie tylko w temacie odsniezania a jak przychodzi do wyborow prezydenta miasta itd to i tak wybieracie te same wladze.Troche to dziwne....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.