Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Problem z przyjazdem karetki

~pacyfista niezalogowany
14 marca 2013r. o 22:40
a co zlego napisalem? po taxi i do szpitala
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10480
#Kaliszczak nieaktywny
14 marca 2013r. o 22:41
~ napisał(a): Pacyfista , na kolana i przeproś!! :>


To nie on, to kolega!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cóż za zdziwnienie? niezalogowany
14 marca 2013r. o 22:45
Dalej głosujcie na swoje PO które na kazdym kroku pozwala na takie zachowania służb które dostaja pensje z naszych podatków! Służba zdrowia robi oszczędności w taki sposób a minister Arłukowicz rozdaje premie i nagrody :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10480
#Kaliszczak nieaktywny
14 marca 2013r. o 22:50
Pani Bellusia postawiła ponad 25 wykrzykników nie wiadomo tylko poco? Co chce osiągnąć? Te wykrzykniki maja spowodować przyjazd karetki do chorego dziecka i jak się okazuje nie jej dziecka. Pani Bellusiu powtarzam jeśli sytuacja jest tak poważna że wymaga tylu wykrzykników to proszę pomóc tej sąsiadce i zawieźć chorego do szpitala. Wykrzykniki w necie są znacznie mniej skuteczną pomocą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2013r. o 23:02
Moje dziecko dwa tyg. temu mialo 40 stopni, i nie mozna bylo zbic. W auto i do szpitala 25 km. Zamiast na mecie siedziec, wezwij taxi albo auto szukaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2013r. o 23:37
to chyba podpada pod świadome narażenie na utratę zdrowia lub życia - zawiadomić prokuraturę albo policję. To chyba niewiele kosztuje. Następnym razem 10 x się zastanowią zanim odmówią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2013r. o 7:47
Bellusia napisał(a):
~pacyfista napisał(a): albo lepeij siedz na necie i narzekaj a dziecko niech zdycha...
to nie moje dziecko tylko sasiadki Dopisane 14.03.2013r. o godz. 22:26:
~pacyfista napisał(a): albo lepeij siedz na necie i narzekaj a dziecko niech zdycha...
to nie moje dziecko tylko sasiadki Dopisane 14.03.2013r. o godz. 22:35:
~pacyfista napisał(a): albo lepeij siedz na necie i narzekaj a dziecko niech zdycha...
to nie moje dziecko tylko sasiadki


to pomóż sąsiadce jak tak przejęta jesteś losem dziecka, widocznie są Ci bliscy, przed kompem nic nie zrobisz !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3040
#misiek1032 nieaktywny
15 marca 2013r. o 13:33
ale wy wszyscy jestescie pusci po to jest karetka po to placimy podatki zebysmy uzyskali pomoc a nie zebym ja z takim chorym dzieckiem walczyla sama a jakby cos mu sie po drodze stalo to kto by odpowiadal wtedy ???? rodzic bo na wlasna reke wiozl dziecko wescie sie walnijcie po to do cholery jasnej sa te karetki zeby nam udzielali pomocy kiedy jej potrzebujemy a nie po to zeby staly i rdzewialy wystarczy ze na pogotowiu czeka sie po 4,5 godz zeby do lekarza sie dostac to jest smiech na sali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima