Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Budują wielki garniec
~Jarek niezalogowany
16 marca 2013r. o 18:31
Garniec to ma rączki (rączkę) do przenoszenia, a to co oni budują to będzie wazon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4783
#Quuczy nieaktywny
17 marca 2013r. o 0:30
Relich, zabrałbyś się za remontowanie dróg i chodników w Nc i całej gminie a nie wywalasz hajs na durne garnki, które żuliki z pod ratusza zaraz rozwalą i tak.



//Quczy

Once a White Eagle, always a White Eagle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasiek niezalogowany
17 marca 2013r. o 7:59
Swietna reklama miasta. Bardzo dobry pomysł! Radni myślą o swoim mieście!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Seba1607 niezalogowany
17 marca 2013r. o 14:25
Dla mnie też super pomysł z garncem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2013r. o 17:49
Radni myślą o swoim mieście, większej bzdury nie słyszałam ci radni bezradni tylko podlizują się Relichowi i podnoszą łapki na każde polecenie swojego wodza.Skoro jest taki dobrobyt w gminie to dla czego ludzie wyjeżdżają za chlebem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2013r. o 22:23
W całej gminie mamy piękne drogi i chodniki, co miejscowość to nowa szkoła z salą gimnastyczną, a w ofertach pracy można przebierać... Czego jeszcze brakuje nam do szczęścia... a no tak - GLINIANEGO GARNCA!!! Teraz będziemy już mieli wszystko.
Jakie to szczęście mieć taką Radę i Burmistrza... ;)
PS.
Jak będą budować ten garniec, to może ta firma przy okazji zbudowałaby największe w świecie gliniane taczki? Kto wie, może się przydadzą? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Seba1607 niezalogowany
17 marca 2013r. o 22:55
~ napisał(a): Radni myślą o swoim mieście, większej bzdury nie słyszałam ci radni bezradni tylko podlizują się Relichowi i podnoszą łapki na każde polecenie swojego wodza.Skoro jest taki dobrobyt w gminie to dla czego ludzie wyjeżdżają za chlebem.



A dlaczego w Całej Polsce ludzie wyjeżdżają za chlebem ??? Zawsze wyjeżdżali i będą wyjeżdżać . Tylko dla mnie to taka trochę gadka szmatka ,co ma garniec do dobrobytu ? Zostały chyba pozyskane jakoś pieniądze nie wiem czy z unii , województwa czy może sama gmina na to zarobiła , ale to ma za zadanie trochę chyba upiększyć miasto, a nie cały czas obskurny rynek. No co prawda na pewno lepiej już wygląda niż kilka lat wstecz ,ale zawsze coś co może go jeszcze wzbogacić wizualnie jest jak najbardziej na miejscu . A pytania czemu ludzie nie mają pieniedzy sam sobie zadaj . PrawdĄ napewno jest to, że jedziesz przykladowo do tych Niemiec do pracy i zapierdzielasz tak samo jak tu . Oczywiście ze 3 razy tyle tam dostaniesz za prace ale na Polskie realia, bo tam to i tak jestes zerem . Niechcesz w Polsce pracować nie znam powodu dlaczego , jedziesz za granice twoja sprawa . Ja nie narzekam wiąże koniec z końcem jakoś i jest ok .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nc niezalogowany
18 marca 2013r. o 10:17


Zmoderowano 21.03.2013 godz.11:31 - powód: Caps lock (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie