Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W świecie pasji - jego życie to basen
~anonim niezalogowany
17 marca 2013r. o 9:07
~anonim napisał(a): a jego nauka plywania dzieci była bardzo prosta wrzucanie do wody na siłe i spokojne patrzenie czy wypłynie ;(


ananim do anonima.....
Bo byłeś/aś/ jakimś głąbem kapuścianym..........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Były pracownik Surminu niezalogowany
17 marca 2013r. o 9:15
Dzidek pracował też w Surminie. Ale plywanie przedkładał nad wszystko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fenomenalny trener niezalogowany
17 marca 2013r. o 11:30
Fenomenalny trener. Nasze dzieci zaczął uczyć pływać , gdy miały rok. Oddany, wymagający, cieszący się jak dziecko z każdego sukcesu malucha.
Dziękujemy
Rodzice Majki i Kuby
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Majka niezalogowany
17 marca 2013r. o 12:12
Pan redaktor trochę nieprzygotowany do wywiadu:

1. Sekcji pływackiej TOP BOLESŁAWIEC już nie ma. Dlaczego? Panu redaktorowi jak i innym dociekliwym lokalnym dziennikarzom polecam zapytać Pana Prezesa TOP lub Pana Prezesa Orki ;)
Czyż to nie dziwne, że sekcja, która wychowała sobie kadrowiczkę (za którą idą pieniądze z Ministerstwa Sportu) oraz grupę młodych pływaczek i pływaków, którzy osiągali regularne sukcesy na arenie Dolnego Śląska została rozwiązana???? Niestety pozwolono odejść z Bolesławca bardzo zdolnym dzieciakom, które teraz pojawią się na listach startowych w zawodach jako klub Orka Lubań Śląski.....

2. Po wielkich bólach i zawirowaniach sekcję tę przejął UKS OXPRESS. I jak już ktoś tu wspomniał, wreszcie to działa jak prawdziwy klub, bo dotychczas wszelkie organizacje wyjazdów na zawody, zapisy na zawody większe niż lokalne wyścigi w Lubaniu czy Zgorzelcu leżały w gestii rodziców, włącznie z finansowaniem startowego, ubezpieczenia itp. Top Bolesławiec nie pomagał, nie był zainteresowany szerszym szkoleniem ani organizacją np. obozów pływackich...Problemem było sfinansowanie busa na wyjazd do Zgorzelca...

3. Chwała Panu Dzidkowi za jego serce i naukę pływania.Czasami tak bardzo bez reszty poświęcał się swoim "perełkom", że zaniedbywał inne, bardzo zdolne dzieci i nagle po 3 miesiącach zdziwienie, dlaczego te dzieci nie robią postępów i popełniają szkolne błędy (o ile w ogóle się zorientował)
To NIE motywowało pozostałych trenujących dzieci, które widzą niekiedy więcej niż dorośli. Dlatego podziękowania należą się również Jarkowi Sudół i Robertowi Markowskiemu, którzy dostrzegali podczas treningów inne perełki i ich potencjał.
A miarą potencjału jest również częsty udział w większych zawodach, w których zbiera się punkty FINA, konkretny plan treningowy i ukierunkowane przygotowanie zawodnika, co niestety w pewnym momencie Pan Dzidka przerosło...
Dlatego Panie Dzidku, nie ma się co obrażać, wszyscy doceniamy Pański wkład, ale w pewnym momencie trzeba przekazać pałeczkę dalej, bo nie nasze ambicje są tu najważniejsze ale dobro dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stanislaw szypulski niezalogowany
17 marca 2013r. o 12:23
Dzidek rób to dalej tak długo jak Ci zdrowie dopisze a ludzie pozwolą.Robisz dobrą robotę.Jestem szczęśliwy, że miałem okazję część życia spędzić na basenie z takim człowiekiem jak TY. Powodzenia !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~on niezalogowany
17 marca 2013r. o 17:23
Dzidek to strasznie się darł na basenie a to z wrzucaniem to pomieniam to nie było mile ale prawdziwe pozdrowionka dla Dzidka krzykacza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miś niezalogowany
17 marca 2013r. o 23:16
Dzidek nauczył pływać moich synów ...teraz czas na mnie pozdrawiam Ciebie gorąco
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 marca 2013r. o 8:36
może i trener świetny,ale do dziś pamiętam jak się ciągle na nas wydzierał.po 45 minutach az łeb bolał.może induywidualne nauczanie tak ale do gupy 10 latków to trzeba mieć cierpliwość i podejście.i nikt mi nie wmówi żebyło inaczej.choć ja też nie wytrzymałbym z taką grupą dzieciaków,dlatego bym się nie podjał takiego zadania.teraz się z tego śmieje oczywiście i nie mam żadnych pretensji do pana trenera.wiem że wychował kilku dobrych pływaków,ale to co innego niż nauka pływania 10-latków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza