Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gdybym był prezesem
~Heh niezalogowany
20 marca 2013r. o 11:28
Wcale nikogo nie obrażam, no chyba, że mówienie prawdy jest obrazą:)
Myśleliście ale o tym, jak tu utrzymać się jak najdłużej przy korycie:) Teraz przynajmniej jest możliwość zmiany ludzi u władzy po 4 latach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
20 marca 2013r. o 11:33
No okey..nie mam urazy... pożyjemy ,zobaczymy...życzę Ci byś żył w normalnym państwie...człowieczku( bez obrazy :) )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Heh niezalogowany
20 marca 2013r. o 11:56
:) Ja życzę wszystkim Polakom żeby mogli żyć w miarę rozsądnym i przyjaznym dla nich państwie. Jednak to od Polaków i ich wyborów zależy czy tak będzie. Jak pokazuje historia to my nie jesteśmy "normalni" i od wieków popełniamy te same błędy wybierając ludzi do władzy, którzy się do tego nie nadają. W obecnych czasach (według mnie) robimy to samo co nasi nie najmądrzejsi przodkowie. Czy to PiS, PO, SLD Palikot, PSL czy jeszcze ktoś inny to efektem jest zawsze ubóstwo, emigracja i kombinacja jak przeżyć w tym kraju. Wyjechało stąd ponad 2 miliony młodych ludzi i szykuje się następny milion do wyjazdu. A parlament w większości i rząd twierdzą, że jest super extra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
20 marca 2013r. o 12:18
Praktycznie to się prawie z Tobą zgadzam chociaż dla mnie jest różnica czy to 10 % społeczeństwa doi 90% czy jest to bardziej rozłożone sprawiedliwie. No ale cóż ,podobno tak mamy jak zasługujemy...no chyba,że nie wytrzymamy i będzie następna rewolucja :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Heh niezalogowany
20 marca 2013r. o 13:08
Niestety, w naszym kraju wybiera się ludzi, którzy wybierani są w zamian za piękne obietnice. Czyli ten lepszy do władzy, który więcej obieca. Nieważne są jego kwalifikacje i uczciwość, to dla Polaków nieistotne kryteria. Wybierają osoby, które są podobne do nich czyli: nie posiadające wiedzy ekonomicznej, bez przygotowania do pracy w gospodarce, nieuczciwe ale przy tym pazerne na kasę i władzę. Tacy w większości są również wyborcy choć się do tego nie przyznają. Ba, jak znam życie za chwilę wylane zostanie na mnie wiadro pomyj za powyższe stwierdzenie:) Czyli mamy to, na co zasługujemy:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
20 marca 2013r. o 14:20
Na pewno nie ja ...bo mógłbym nawet podpisać się pod Twoim postem..Wbrew temu co myślisz jestem bez" przydziału partyjnego.."Chociaż lewicowe mam przekonania . Chyba trochę pochopnie Cię oceniłem...Powodzenia życzę ...i wytrwałości w poszukiwaniu umiejętności" w odróżnianiu ziarna od plew"Chyba trochę odbiegliśmy od tematu..ale ...miło było...Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Heh niezalogowany
20 marca 2013r. o 14:22
Mnie również było miło:) Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
20 marca 2013r. o 23:20
sld łączy ludzi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza