Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gdybym był prezesem
5413
#Przemyslaw nieaktywny
19 marca 2013r. o 21:46
Panu Zbrzyznemu zanim zadeklaruje co i z kim ma zamiar robić podpowiem aby zawsze zadawał sobie pytanie
" CO ZROBIĘ JEŚLI WYGRAM ? "
Przecież wtedy trzeba będzie żyć z wszystkimi.Z sojusznikami i przeciwnikami.Zakładanie z góry podziału świadczy jedynie o mizerii perspektywicznego postrzegania budowy nowej przyjaznej Polski.
Polska nigdy nie będzie się składała z samego SLD.Polska to wielość religii , narodowości , ras , światopoglądów ,orientacji , opcji oraz statusów społecznych.
Ja członek Ruchu Palikota nigdy nie deklarowałem i nie zadeklaruję że wykluczam z kimś współpracę.Dobre pomysły i wola ich realizacji powstają w głowach ludzi , bez względu na wszelkie podziały.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2013r. o 22:13
Przemyslaw napisał(a): Panu Zbrzyznemu zanim zadeklaruje co i z kim ma zamiar robić podpowiem aby zawsze zadawał sobie pytanie
" CO ZROBIĘ JEŚLI WYGRAM ? "
Przecież wtedy trzeba będzie żyć z wszystkimi.Z sojusznikami i przeciwnikami.Zakładanie z góry podziału świadczy jedynie o mizerii perspektywicznego postrzegania budowy nowej przyjaznej Polski.
Polska nigdy nie będzie się składała z samego SLD.Polska to wielość religii , narodowości , ras , światopoglądów ,orientacji , opcji oraz statusów społecznych.
Ja członek Ruchu Palikota nigdy nie deklarowałem i nie zadeklaruję że wykluczam z kimś współpracę.Dobre pomysły i wola ich realizacji powstają w głowach ludzi , bez względu na wszelkie podziały.

Bzdura, widać jak jedziesz tych, którzy nie podzielają twojego zdnaia. Więc nie KŁAM !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
19 marca 2013r. o 22:19
racja Przemysławie

~ napisał(a): Dokładnie, Gdybym był.... Ale nie jest Pan, więc proszę nie mówić, co by Pan zrobił. Budowa zagłębia miedziowego koło Bolesławca jest zbyt droga ...


na podstawie czego ta opinia ? skoro budowa zbyt droga, to czemu wyrzucają setki tysięcy lub miliony w odwierty koło bc ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2013r. o 22:21
~ napisał(a): Więc nie KŁAM !


uzasadnij że skłamal. raczej udzielił rady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
19 marca 2013r. o 23:00
~ napisał(a):
Bzdura, widać jak jedziesz tych, którzy nie podzielają twojego zdnaia. Więc nie KŁAM !


nie pyskuj, pan Przemysław to nie jest twój kolega z podwórka, żebyś sie z nim spoufalał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2013r. o 23:17
~s napisał(a):
~ napisał(a):
Bzdura, widać jak jedziesz tych, którzy nie podzielają twojego zdnaia. Więc nie KŁAM !


nie pyskuj, pan Przemysław to nie jest twój kolega z podwórka, żebyś sie z nim spoufalał


A skąd ty to wiesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
19 marca 2013r. o 23:21
~ napisał(a):
A skąd ty to wiesz?


jasnowidz?

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9991
#Gizek nieaktywny
19 marca 2013r. o 23:29
Z taką "armią" jak na załączonych obrazkach ( średnia wieku ok 70 l.) SLD bitewki nie wygra a co dopiero wojnę o władzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Dni otwarte w Ultima